Интервью


Эксклюзивные интервью специалистов ведущих компаний для журнала Prof Build.

Читать далее

Журнал


Здесь Вы можете ознакомится и приобрести наш журнал

Перейти...

Статьи


Ознакомьтесь  с некоторыми материалами нашего журнала

Далее...

genpartneri

partneras

 

Интервью

Ігор Гарась: «Працюємо, щоб наш край став кращим»

img 0801З їхньої діяльності можна писати історію. Історію завзяття й цілеспрямованості, майстерності й самовдосконалення, бажання працювати для людей та рідного краю. Історію створення шедевра. Їм підкорюються класика і модерн, їм до снаги втілити будь-який задум. Вітальні, кухні, спальні, кабінети. Вікна, сходи, двері, барні стійки. За власними й ідеями замовника – приймають найсміливіші виклики. Для меблярів львівської фірми «Чумак» що складніше, то цікавіше. За 25 років роботи вони зуміли цілком підкорити собі дерево. Хоча, як зізнаються майстри, рухатися є куди – і в творчому, і в технологічному плані. А головне, є бажання, наснага й мотивація до руху.

Подробнее...

Цемент ТМ Adana Cimento: чистий продукт з білою репутацією

img 321Білий цемент – унікальний продукт, затребуваний як в архітектурі, так і у виготовленні бетонних виробів та будівельних сумішей. На відміну від сірого, його неможливо фальсифікувати, що гарантує споживачеві якнайвищу якість, до того ж на його базі досягаються максимально насичені, яскраві кольори. Сьогодні обсяг українського ринку білого цементу – близько 30 тис. тонн на рік. 30% вітчизняних потреб забезпечує компанія AKGUN – імпортер білого портландцементу ТМ Adana Cimento в Україну. Про перспективи турецького продукту з «білою репутацією» як на нашому, так і світовому ринку загалом ми поговорили з керуючим партнером AKGUNGROUP Волканом Онгелом.

Подробнее...

Валентин Шеветовський: «Якщо ти народився на цій землі, значить, твоя місія – працювати на її благо»

shevetovski 70-річна історія і надсучасне обличчя. Постійний рух вперед і вміння озиратися на досвід попередників. Прагнення долати кордони, щоб  працювати на благо своєї землі. Керамічна група «Голден Тайл», лідер вітчизняного ринку керамічної плитки, доводить: успіх можливий за  будь-яких політичних та еконо- мічних умов. Просто кожен має робити свою справу й вірити, що сила в єднанні. «Коли мене запитують про  конкурентів, я кажу, що їх немає, є тільки мої друзі», – запевняє голова наглядової ради ПАТ «Харківський плитковий завод», директор  ТОВ «Керамічна група «Голден Тайл» Валентин Шеветовський. І ці слова не прохідна патетика, у них віра в кожну людину зокрема та  українське суспільство загалом. Про віру як одну з рушійних сил підприємництва, а ще складові успіху ми спілкувалися з Валентином   Шеветовським під час екскурсії заводом.

 

 

Подробнее...

Іван Телющенко:«Розвиваємося всупереч усьому»

img 4240Іван Телющенко:«Розвиваємося всупереч усьому»

Сучасний термін «кераміка» походить від старогрецького слова «керамейя», що означає «мистецтво виготовлення виробів з глини». Бездоганно оволоділа цим мистецтвом компанія з одноіменною назвою «Керамейя», яка випускає клінкерну керамічну цеглу, клінкерну керамічну бруківку і поризовані керамічні блоки. За 10 років успішної діяльності компанія завоювала довіру не лише українського, а й вимогливого іноземного споживача високоякісною продукцією за доступною ціною. Генеральний директор ТОВ «Керамейя» Іван Телющенко розповів про конкуренцію на українському та закордонному ринках, окреслив основні проблеми, що стоять перед українськими виробниками, а також поділився досвідом у сфері енергозбереження та амбітними планами завоювання європейського споживача.

Подробнее...

Алексей Кулагин: «Правильно строить - это очень дорого. Но строить неправильно - это неуважение к народу и будущему своей страны»

kylaginАлексей Кулагин: «Правильно строить - это очень дорого. Но строить неправильно - это неуважение к народу и будущему своей страны». Серый… У каждого возникают свои ассоциации с этим словом, обозначающим цвет пепла, дыма, ас- фальта... И прочего, что чаще всего характеризуется с чем-то непримечательным и тусклым. У серого цве- та нет внутреннего стремления – он никогда не ста- нет первым. У него нет будущего, ему всегда чего-то не хватает…Так и в нашей отрасли присутствует серость, которая порождает грязь и беспредел в столь чистом строительном бизнесе. Про основные хитрые схемы в строительстве, которыми пользуются «серые» застройщики, про то, как уберечься и не стать «серым» заказчиком или «серым» покупателем, рас- сказывает управляющий собственник девелоперской компании «ОМОКС», застройщик жилых комплексов «Чайка» и «Сонцтаун» Алексей Кулагин.

Подробнее...

Віталій Ганжа: «У людях ціную вірність: своїм ідеалам, сім’ї, друзям, роботі»

«Ми повинні випромінювати тепло, щоб людям було добре поряд із нами. Але вони мають відчувати, що джерелом цього тепла є наша єдність з Богом», ‒ сказав свого часу німецький фізик Ю́ліус Ро́берт фон Ма́єр, який одним із перших обґрунтував закон термодинаміки. Таке тепло і світло випромінює духовно зріла, працелюбна і відповідальна людина ‒ генеральний директор групи компаній Royal House Віталій Ганжа. На 20-й ювілейній церемонії «Людина року-2015» він отримав почесну нагороду у  номінації  «Підприємець року». Зізнається: ця перемога була би неможливою без підтримки батьків, власного колективу та, звичайно, віри в Бога. 

Подробнее...

«Галеко Україна»: добра якість і гарний сервіс

Високоякісні матеріали та обслуговування, ефективна маркетингова політика, надійна співпраця та постійний рух вперед – назустріч як постійним, так і потенційним клієнтам. «Галеко Україна», учасник польської бізнес-групи Rainwater Technology,  уже 10 років представляє на українському ринку водостічні системи власного проектування й виробництва. Першу фірму компанія відкрила у Львові, звідки й почала завойовувати українського споживача. А вже київський офіс допоміг наблизитися до нього впритул. Від початку команда поставила собі високу планку й досі її не знижує. Системи водовідведення Galeco PVC, Galeco STAL та Galeco STAL², Galeco BEZOKAPOWY, Galeco LUXOCYNK, а також декоративна система Galeco DECOR – продукти, що відповідають останнім тенденціям архітектури та найвищим стандартам якості. Генеральний директор ТОВ «Галеко» Кшиштоф Сіміньскі розповів про основні переваги продукції, новинки компанії, а також вподобання українських споживачів.  

Подробнее...

Еще статьи...

Страница 1 из 2

Первая
Предыдущая
1

Мы в facebook