1479979989 arhitektura 260x200Активне зростання кількості якісних архітектурних проектів на сучасному європейському рівні в Україні почнеться протягом 5 років. Про це сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на круглому столі «Українські реалії проектування. Вектор розвитку», організованому BRDO.

777indexМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, планується переглянути застарілу норму щодо обов’язкового проектування сміттєпроводів у багатоповерхових будинках.

3333inde4444xДержархбудінспекція готова сприяти будівництву кожного сільськогосподарського об’єкта, а також надавати всі необхідні консультації та роз’яснення для якісної реалізації відповідних проектів. На цьому наголосив Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час міжвідомчої наради з питань оптимізації вимог до будівництва тваринницьких комплексів, що відбулась 8 лютого під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка. У заході також взяли участь представники Мінрегіону, Мінекології, Держпродспоживслужби, проектних інститутів, тваринницьких підприємств та громадськості.

000000indexДепартаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Дніпропетровській області видано сертифікат про готовність до експлуатації розвідних мереж водопостачання в с. Сергіївка Солонянського району.

00000indexДепартаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області в січні 2018 року зареєстровано 415 документів дозвільного характеру. Серед них – 174 повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 212 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, 3 дозволи та 26 сертифікатів.