Житомирська гімназія повністю змінилася після впровадження Нового Освітнього Простору

15 260x200У Житомирі за принципами Нового Освітнього Простору реконструювали корпус місцевої гімназії №3. Оновлений заклад розпочав свою роботу у вересні минулого року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. «У Житомирі реконструювали гімназію за принципами НОП.

Зробили термоізоляцію фасаду, креативний дизайн зовні та всередині, в коридорах зони відпочинку з інтерактивними іграми, сучасне обладнання класів, бібліотеки, їдальні та спортзалу, на подвір’ї — нові ігрові майданчики та тренажери. Не забули і про доступність — тут є ліфти, пандуси та спеціальні санвузли.

Такою і має бути сучасна школа», — зазначив він. До реконструкції гімназії в ній навчалися майже 1000 учнів. Зараз їх кількість збільшилася у 1,5 рази. Парцхаладзе нагадав, що зараз вже понад 300 шкіл та дитсадків по Україні активно впроваджують принципи Нового Освітнього Простору.

«Більше 120 000 дітей зростають у зовсім інших умовах», — додав заступник міністра. Довідково Новий Освітній Простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4-ма основними принципами:

енергоефективність;

сучасне обладнання; мотивуючий простір;

інклюзія та безбар‘єрність.

Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій Українській Школі.

Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України и та органами місцевого самоврядування.

НОП — школи, в яких хочеться навчатися!