У Мілані відзначили найкращі ідеї використання переробленого пластику

precious plastic ro plastic prize winner designУ Мілані, Італія, відбувся конкурс Ro Plastic Prize, на якому дизайнери презентували ідеї щодо повторного використання пластику, повідомляє Dezeen.

У категорії «дизайн» переміг німецький дизайнер Александр Шуль, який створив із переробленого пластику колекцію меблів: стілець, стіл та лампу.

 

Група Reform Studio стала переможцем у категорії «домашній текстиль». Їхній проект Plastex – килими з пластикових пакетів.Проект Precious Plastic нідерландського дизайнера Дейва Хаккенса переміг у категорії «інновації».

Автор розробив серію машин, які переробляють пластик: пдрібнюють, пресують його тощо.

Він також записав відео-інструкції, як змайструвати такі машини самотужки.Кожен переможець отримав премію в 10 тисяч євро. Категорія «пакування» залишилася без переможця, адже журі вирішило, що жоден із проектів не відповідав вимогам.

Нагадаємо, польська компанія виготовляє органічний посуд із висівок і нещодавно відкрила представництво в Україні.

Також раніше ми писали про італійську дизайнерку, яка розробила екологічну упаковку з харчових відходів, бактерій та дріжджів. Дивіться також, як виглядає лавка, зроблена з перероблених пластикових кришечок, яку нещодавно встановили у центрі Києва.

Источник: Хмарочос