Володарі Золотого Кубку Будівельників України 2019 команда Віват Інвест

obladatel zolotogo kubka stroiteley ukrainy 2019 komanda vivat invest 0З 12 по 14 квітня на «Агромат-Арена» у Києві визначився переможець 16 Кубку будівельників України. Ним стала команда «Віват Інвест», яка у серії післяматчевих пенальті виборола першість у своїх суперників – «Агромат-Луцьк».

 

 

 

 

obladatel zolotogo kubka stroiteley ukrainy 2019 komanda vivat invest 1За правилами, переможець Кубку будівельників України братиме участь в Першому історичному Кубку будівельників Європи, що відбудеться у Києві 7-11 серпня 2019 р.

 

Нагадаємо, у турнірі змагалися 16 команд з усієї України, які розіграли між собою 4 кубки. У Півфіналі зустрілися команди ALMERA, ELITBUD-1, Anserglob, «Сталекс» та ін.

 

 

 

obladatel zolotogo kubka stroiteley ukrainy 2019 komanda vivat invest 9Організаторами події виступили ФАБУ, АГРОМАТ і Федерація футболу України. В рамках заходу також відбувся матч між збірними будівельників і журналістів України.

 

Останні впевнено перемогли з рахунком 2:4.

 

Вітаємо команду «Віват Інвест» із першістю та бажаємо гідно представити нашу країну на Першому Кубку будівельників Європи.

 

24А до того набиратися сил, спортивного запалу, волі та знову крокувати вперед – до перемоги!

 

 

 

 

 

 

 

2327