Наважся жити у комфортному місці за Києвом!

12Так хочеться після динамічної виснажливої роботи пірнути у комфортне ліжко подалі від галасливого мегаполісу та забутись! Ця думка часто собі виникає у містян, чи не так? Виявляється, цю потаємну мрію плекають не лише кияни, стверджує Будівельна група «Синергія», де ретельно досліджували сучасні смаки та потреби городян. Наразі «Синегрія» готова запропонувати не просто розкішне помешкання у житловому комплексі, а модернове самодостатнє містечко з власною розвиненою інфраструктурою. До речі, найбільше у Київській області!

 

 

Для втілення бажань прихильників комфортного стилю життя компанія запустила у місті Ірпінь наймасштабніший проект житлової нерухомості бізнес-класу ЖК «Синергія Сіті». Цей грандіозний об’єкт має на меті втілення концепції «місто у місті». Тобто створити таку 2інфраструктуру та умови, щоб мешканці прагнули максимально комфортно проводити час на території житлового комплексу. І мати вибір: сховатись від метушні у квартирі, побудованій за твоїми побажаннями, чи досліджувати місцеві кафешки, смакуючи різні страви. А ще поруч із будинком можна буде спостерігати за природою, милуватись небом та зорями, яких не помічаєш у галасливому місті.

У грандіозному мікрорайоні, що розбудовується в Ірпінській зеленій зоні передмістя столиці на земельній ділянці площею 15 гектарів, заплановано будівництво 72 різновисотних (7-10-поверхових) будинків за монолітно-каркасною технологією.

Як добре, коли все поруч: і магазини, і дитячі садки, і місця для відпочинку! Це неперевершено - проводити час із сім’єю та дітьми на оновлених дитячих майданчиках, вдихаючи свіже повітря. Для задоволення потреб жителів містечка у комфорті та з метою забезпечення їх доступу до соціально важливих об’єктів інфраструктури на території комплексу передбачено будівництво більше 500 магазинів, державної школи на 1300 дітей, 1 комунального та 5 приватних дитячих садочків, ТРЦ, паркінгу на 5780 паркомісць.

3Компанія робить акцент на екологічність проекту. На 30 закритих і 20 загальних внутрішніх дворах планується висадити близько 11500 дерев і кущів, облаштувати набережну.

За словами генерального директора БГ «Синергія» Ігоря Оверко, для розробки комфортних умов життя у ЖК «Синергія Сіті» залучені найкращі спеціалісти: креативна група проектантів, розробників, архітекторів, дизайнерів, підрядників.

Родзинка міні-містечка - секції та будинки збудують не рівними рядами, а хвилями, змійками, які з висоти пташиного польоту будуть нагадувати старовинні руни. Така конфігурація будинків дає змогу максимально щільно забудувати територію житловою нерухомістю. А ще візуально «розвантажити» вид із вікна та забезпечити майбутнім мешканцям чудові панорамні обзори.

428 серпня 2019 року у FEDORIV Hub на презентації грандіозного сучасного житлового комплексу в концепції «місто у місті» продемонстрували свої напрацювання та розробки. Партнери групи - креативна команда FEDORIV Hub на чолі з А. Федорівим, топ-менеджмент компанії UTG, представники компанії з систем безпеки «Аякс», українське представництво німецької компанії BOSCH - продемонстрували забезпечення доступу жителів містечка до соціально важливих об’єктів інфраструктури на території комплексу та задоволення їх потреб у комфорті.

Захід відвідали: експерти ринку нерухомості України, топ-менеджери успішних ріелторських компаній та креативних дизайнерських агентств, представники ЗМІ, власники малого та середнього бізнесу.

50ЖК «Синергія Сіті» - це наймасштабніший проект житлової нерухомості бізнес-класу у м. Ірпінь від БГ «Синергія», який розташований в зеленій зоні передмістя столиці. Відповідно до Генерального плану проекту, на земельній ділянці площею 15 гектарів заплановано будівництво 72 різновисотних (7-10-поверхових) будинків за монолітно-каркасною технологією.

www.synergia.city

https://synergy-bud.com.ua.