49403Работники «Киевзеленстроя» высадили более 5 тысяч цветов в парке «Победа» и сквере по ул. Пражской. Об этом сообщили в Днепровской РГА. В частности высадили петунии, сальвии, бархатцы, бегонии, агератум, колеус и цинерарии.

index11В течение апреля в столице демонтировано 1161 незаконное рекламное средство, среди которых 720 единиц демонтировали их владельцы. Об этом сообщает пресс-служба КГГА. В течение 2018 года в Киеве было демонтировано 16 тыс.

index10За підсумками квітня середня вартість житла в новобудовах передмістя Києва склала в середньому 13200 грн/м2, що на 100 грн більше, ніж у березні. Таким чином середня ціна збільшилася на 0,76%. Про це повідомила експерт інформаційно-аналітичного порталу про новобудови 3м2 Вікторія Берещак.

dsc 0902В Одесі днями відкрили музей електротранспорту, повідомляє Пассажирский транспорт. Музей розташовано в одному з приміщень трамвайного депо на Олексіївській площі, де КП «Одесміськелектротранс»збирає вагони «Каштан».

elisaУ федеральній землі Гессен сьомого травня відкрили перший в Німеччині електричний автобан, повідомляє hessenschau.de. П’ятикілометрову ділянку на трасі A5 між містами Вайтерштадт і Мерфельден обладнали підчіпними електромережами.