Depositphotos solnechnaya elektrostanciaВ течение января—марта в сеть поступило более 66 тыс. КВт*ч электроэнергии, произведенных бытовыми солнечными электростанциями Киева. Этого достаточно, чтобы на месяц обеспечить энергией 330 средних столичных квартир, передает UBR. Поставщик «Киевские энергетические услуги» провел начисления и совершил выплаты их владельцам на сумму почти 400 тыс. грн.

1Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує внести зміни до Порядку видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки, а саме - скасувати процедуру завірення в установленому порядку копій документів на землю для отримання будівельного паспорту на індивідуальні житлові, дачні та садові будинки.  

p5011 image 810xs 1 На аварійних схилах біля Національної філармонії України зараз проводяться роботи по зміцненню. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на сторінці в соцмережі Facebook. «Триває зміцнення схилів. Понад 400 паль будуть підтримувати гірку, яка поступово з’їжджає.

p5003 5cc9b47e3c322У Києві Рибальський міст, який вже кілька років був закритий для автомобілів, повністю перекрили і для пішоходів: в кінці квітня тут з'явився паркан і табличка, яка інформує про майбутні будівельні роботи, передає Сьогодні. Також на мосту з'явилася охорона, яка не пропускає на його територію людей.

p5009 Depositphotos 232644170 xl 2015 1Замінити комунальний сервіс на приватний котел або бойлер можна буде лише в тому випадку, якщо не менше половини мешканців уже відрізали свої квартири від загальної труби, повідомляє UBR.