0119На месте фонтана "Каскад" в саду Шевченко в Харькове монтируют гранитные ступени. Об изменениях в проекте реконструкции рассказал директор Департамента по вопросам информации и связям с общественностью горсовета Юрий Сидоренко, пишет "UA:Харьков".

2019 04 161 260x200Уряд схвалив постанову КМУ «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», спростивши реєстрацію декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації. Тепер це можна буде зробити через зручний онлайн-кабінет за 1 день замість 10-ти. Це, у свою чергу, сприятиме покращенню бізнес-клімату в Україні та підвищенню позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом «Отримання дозволів на будівництво».

precious plastic ro plastic prize winner designУ Мілані, Італія, відбувся конкурс Ro Plastic Prize, на якому дизайнери презентували ідеї щодо повторного використання пластику, повідомляє Dezeen.

У категорії «дизайн» переміг німецький дизайнер Александр Шуль, який створив із переробленого пластику колекцію меблів: стілець, стіл та лампу.

index201В Украине с 1 июля вступит в действие изменение в Государственных строительных нормах, которые позволят обустраивать в больших городах перехватывающие автостоянки. Об этом сообщил заместитель министра регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Лев Парцхаладзе.