1534342734 analiz vody3 e1429521549367В столице бесперебойно контролируют качество питьевой воды. Об этом сообщили в «Киевводоканале». Киевляне получают питьевую воду, которая соответствует действующим Государственным санитарным правилам и нормам. Вода, подаваемая потребителям, проходит двухступенчатую систему очистки.

imgbig 27Старый Шулявский мост, который находился в аварийном состоянии, полностью разобрали. Часть металлических конструкций для нового моста уже завезли на строительную площадку. Так, всего для строительства нового путепровода требуется 1700 тонн металлоконструкций и уже изготовили 1100 тонн, из которых почти половину завезли на строительную площадку.

1 1У проекті нових змін до ДБН “Вулиці і дороги населених пунктів” міститься обов’язкова вимога - влаштовувати на тротуарах біля пішохідних переходів захисне огородження, а саме - металеві стовпчики. Це необхідно для безпеки пішоходів і стосується як будівництва нових доріг, так реконструкції та капремонту існуючих.

IMG 3997Які головні критерії успішного продажу квартир та які факапи?

Як працювати з клієнтами на перспективу?

Чому складні клієнти приносять найбільші прибутки?

Яку комунікацію слід обирати?

Відповіді на ці питання активно шукають менеджери з нерухомості. Головні тренди продажу нерухомості – продавати комфортне життя, а не квадратні метри в один голос стверджують експерти з продажу житла. Своїми секретами ефективних продажів ділились спеціалісти найуспішніших ЖК Києва та області на Презентації «Результати IV аудиту відділів продажу 100 ЖК Києва та області».

images22Понад 65% потенційних покупців вважає ціну найголовнішим пріоритетом при виборі квартири в тому чи іншому ЖК. В той же час понад 57% опитаних зазначили, що важливим при виборі квартири є імідж забудовника.

Про це на Презентації результатів IV аудиту відділів продажу 100 ЖК Києва та області» повідомила Вікторія Берещак, головна експертка інформаційно-аналітичного порталу 3m2.