Image 1Промышленная революция, автоматизация и цифровизация, зеленые технологии и BIM-моделирование, индивидуальность и брендинг, повторения и новые типологии в архитектуре, новые социальные процессы и их влияние на недвижимость – об этом и не только расскажут участники VIII Международного архитектурного форума «Сила архитектуры. Путь к успешному проекту».

PromENERGY 250х190 01Харківська торгово-промислова палата запрошує на спеціалізовану міжнародну виставку “Енергетика та ефективні технології в промисловості” – PromENERGY 2019.

В програмі заходу:

презентація  сучасного обладнання і новітніх технологій для  ресурсозбереження та енергоефективності для промисловості, комерційних та комунальних підприємств, ОСББ;

конференція ”Модернізація, ресурсозбереження, енергоефективність в промисловості»;

networking-zone для переговорів з  потенційними бізнес-партнерами.

ub20 conf 250x190 en2-я Международная конференция строительной индустрии на тему «Глобальные тренды развития строительной индустрии Узбекистана» пройдет в Ташкенте 26-27 февраля 2020 года в рамках деловой программы 21-й Узбекистанской международной выставки «Строительство - UzBuild 2020».

6 1200630Нишевание, циклы, подрядчики, разрешения, скачки курса, персонал, продажи, маркетинг, планирование, анализ, риски, кризис — это тысячная часть мыслей, которые ежедневно прокручивает собственник или топ-менеджер строительного бизнеса в Украине. Каждую секунду — борьба. Каждую минуту — вызов. Каждый день — новые правила.

budmix org color transparent bg13-14 листопада у місті Лева пройде вже 9-та щорічна конференція БУДМІКС для спеціалістів галузі сухих будівельних сумішей та скрепленої фасадної теплоізоляції. Серед їй постійних учасників представники Anserglob, Baumit, Knauf, Henkel, Saint-Gobain, Сініат, Термінал-М, Ферозит, Фомальгаут-Полимин та багато інших.

67801984 2505247833044879 4239615836253323264 oНаймасштабніша подія року у сфері архітектури та дизайну тривала впродовж трьох днів (26-28 липня). Були майстер-класи, конкурси, інтерактиви, виставки, батли та багато цікавого. Архітектори та дизайнери презентували свої кращі роботи, проекти реалізовані не лише в Україні, а й за її межами! Знай наших!

Euro build cup afishaЦе чемпіонат клубних Європейських будівельних компаній та команд. На турнірі будуть розіграні два кубки: Кубок будівельників EUROPIAN BUILDERS CUP (до змагань в якому допускаються гравці всіх вікових категорій) та Європейський Кубок будівельників EUROPIAN BUILDERS CUP 35+ SENIORS (до змагань в якому допускаються тільки гравці які досягли 34 річного віку). В чемпіонаті планується участь 12 європейських команд та 4 українські будівельні компанії. В EUROPIAN BUILDERS CUP 35+ SENIORS планується участь від 8 до 12 європейських команд не залежно від країни, яку вони представляють. Амбасадором Першого кубку Європи виступить Олександр Шовковський.

220 х 80II ежегодная международная конференция состоится 24-25 сентября 2019 года

Почему Баку?

Опыт проведения конференций в условиях стремительно меняющегося мира дают импульс для внедрения новых форматов бизнес-встреч. И это правильно, когда своевременно.

250x190 Rus16-18 жовтня у Києві відбудеться головна подія галузі – 11-й Форум та Виставка сталої енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV, яка продемонструє новітні рішення та технології, визначить глобальні тренди, розгляне найбільш важливі питання, пов’язані з сонячною енергетикою, вітроенергетикою, біоенергетикою, водневою енергетикою, енергоефективністю, технологіями зберігання електроенергії та інтелектуальними енергетичними системами, а також юридичними та фінансовими аспектами розвитку проектів.

222222Більше 30 спікерів, 40 годин спеціалізованого контенту з вашого робочого чи домашнього комп’ютера, або смартфону.

Спікери онлайн-марафону розкажуть про особливості застосування нових державних будівельних норм, дадуть відповіді на Ваші запитання. Однією з головних цілей заходу є збір та акумуляція колізійних норм з метою їх подальшого усунення.

25413Втомилися від повсякденної суєти і роботи в офісі - you are welcome на наш волейбольний турнір серед бізнес-команд!

Ви отримаєте море задоволення, заряд енергії і гарного настрою на рік вперед!

123567Дати проведення: 26.07 – 28.07.2019

Всеукраїнський архітектурний фестиваль ПРОСТОНЕБА:

Це простір для спілкування та обміну досвідом архітекторів, дизайнерів, урбаністів, ландшафтних архітекторів, компаній-виробників, інвесторів та мешканців міста

ad19 pres pp 00«Сила архитектуры. Путь к успешному проекту» – так звучит тема VIII Международного архитектурного форума, который проводится изданием Commercial Property. Мероприятие состоится 10 сентября 2019 года в Киеве в Pochayna Event Hall (ул. Степана Бандеры, 23). Регистрация открыта!

image003Київ, 13 червня 2019 р. – у Києві триває підведення підсумків реалізації 29 транскордонних проектів за програмами територіального співробітництва «Білорусь – Україна» та «Молдова – Україна», що фінансуються Європейським Союзом.

Транскордонні проекти за двома програмами були спрямовані на місцевий та регіональний розвиток прикордонних регіонів, стимулювання економічного зростання, пошук спільних рішень для загальних проблем по обидва боки кордону та зробили важливий внесок у покращення умов життя місцевих громад.