IMG 4549Сергій Володимирович Погребняк – гірник у третьому поколінні. За його плечима – тривалий досвід роботи в гірничодобувній галузі та кар’єрний зліт від прохідника до головного інженера. Зараз Сергій Володимирович працює заступником директора компанії «Мінова Україна». Проте досі навідується до колишніх колег – аби запропонувати їм рішення, які допоможуть зробити роботу в шахтах безпечнішою та результативнішою.

IMG 0710У зв’язку з реформою децентралізації, з передачею влади та повноважень на місця перед багатьма населеними пунктами України постало безліч питань. Одне з них – покращення інфраструктури, зокрема будівництва доріг. Як їх будувати та утримувати? Яке покриття обрати? Як розібратися з нормативними документами? Наскільки гарною альтернативою є цементобетон у «дорожньому» питанні? Шляхи вирішення цих нагальних питань були запропоновані на серії круглих столів, організатором яких виступила Асоціація виробників цементу України «Укрцемент». Подібні заходи вже пройшли у Миколаївській, Хмельницькій, Тернопільській та Полтавській областях, де зустрілися керівники органів місцевої влади, представники районів, сільських рад, територіальних громад тощо задля вирішення спільних проблем. Прем’єра ж відбулася у Миколаївській області на території заводу «ЮГЦемент» філії Приватного акціонерного товариства «Дікергофф Цемент Україна»

IMG 7585Вже другий рік поспіль в Києві пройшов професійний семінар «Бізнес-дні FIDIC в Україні». Ініціатором заходу виступила Асоціація Інженерів-Консультантів України (член Міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC), під патронатом Комітету Верховної Ради з питань транспорту і за підтримки Міністерства інфраструктури України.

IM1G 5918"Міцуї Україна" виступає ексклюзивним представником ліфтового обладнання Mitsubishi в Україні. Компанія експортує більш ніж 100 тисяч комплектів ліфтового обладнання у 77 країн світу. Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами і нагородами. Крім того, «Міцуї Україна» - постійний та активний учасник виставок.

48099841 2006145906131204 7327728413345579008 n23 ноября 2018 года в г. Запорожье состоялось открытие цеха по производству изделий из ЕРР (полипропилена). Это даст возможность клиентам инжиниринговой компании ISEP, специализирующейся на решениях для бизнеса по переработке  полимеров, приобретать изделия из ЕРР, выпущенные под заказ, т. е. любой сложности и конфигурации.

I1MG 53671На шляху економічного розвитку України, як економічно успішної держави, стоїть завдання з приведення транспортних шляхів до належного сучасного рівня. Враховуючи вже існуючий вітчизняний та закордонний досвід використання доріг, побудованих на основі бетону із використанням портландцементу в якості в’яжучого матеріалу, можна з впевненістю сказати, що такий тип доріг може забезпечити необхідні надійність та довговічність для безвідмовності їх експлуатації протягом тривалого періоду часу з невеликими витратами на їх обслуговування.

IMG 4578Останні технологічні досягнення у сфері сталої енергетики, які вже змінюють світ, були представлені на 10-му Міжнародному Форумі та виставці Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2018 KYIV, який проходив 16-19 жовтня в Києві. Захід традиційно зібрав власників бізнесу й топ-менеджерів провідних компаній, авторитетних експертів, інвесторів, керівників галузевих державних відомств та установ. Складові з 6 бізнес-конференцій, 35 країн-учасниць, понад 60 спікерів і близько 500 делегатів у сумі дали чудову можливість для B2B та B2C зустрічей, а також отримання інсайту у фінансових, юридичних і технічних особливостях будівництва об’єктів відновлюваної енергетики.

1IMG 2806Чи доцільно інвестувати у розвиток бізнесу в нинішніх українських реаліях? Які можливості і перспективи роботи нового автоматизованого цеху? Як вона вплине на діяльність «Харківського плиткового заводу» та економічний клімат Харківщини? Про це 14 вересня на урочистому відкритті цеху № 2 розповів Валентин Валентинович Шеветовський, голова наглядової ради ПАТ «ХПЗ»

DSC 0010Сьогодні у суспільстві неухильно зростає інтерес до «зелених» технологій, а індивідуальний підхід набуває все більшої цінності. Це стосується і житлового будівництва. Яскравим прикладом «зеленого» будівництва є «Автономна родова садиба» на Житомирщині.