Якість, якій довіряють найкращі!

img 0457Міжнародні експерти щорічного Всесвітнього конкурсу Emporis Skyscraper Award визначили найвеличніші будівлі світу – заввишки понад 100 метрів з неперевершеним дизайном та продуманою функціональністю. За підсумками голосування, переможцем 2016 року став китайський хмарочос Shanghai Tower, висота якого становить 632 метри. Пальму першості знаменитій вежі з вишуканим дизайном та ощадливим споживанням енергії забезпечили також найшвидші у світі ліфти компанії MITSUBISHI. Вони долають 20,5 метрів за 1 секунду. Переваги ліфтів та ескалаторів MITSUBISHI, що досягли світового визнання завдяки високій якості та новітнім технологіям, вже відчули та оцінили й українські споживачі.

 img 0460В Україні перші ліфти Mitsubishi змонтовано в офісному центрі STAR CENTRE в Києві. Комфортне та безперебійне транспортування ліфти «Міцуї» забезпечують і в одному з най- кращих житлових комплексів преміум-класу Royal Tower, знаменитому своїми парковими алеями та оглядовим майданчиком на висоті понад 100 метрів. Дістатися до парку на даху, подолавши 30 поверхів зі швидкістю 2 метри за секунду, ‒ таку можливість дає базова комплектація ліфтів «Міцуї». До неї входить безредукторна лебідка ‒ малогабаритна, без- шумна, енергоекономічна (енергозбереження ‒ до 40 %), не потребує заливки, а в подаль- шому ‒ контролю рівня та заміни масла (зелені технології). Водночас безредукторні лебідки забезпечують надвисоку плавність руху і точність зупинки.

У цих ліфтах станції керування SNTP AS-380 з частотним перетворювачем YASKAWA в поєднані з енкодером Heidenhain забезпечують високу стійкість до перепаду напруги та бездоганну надійність в експлуатації. Зручність користування ліфтами «Міцуї» покращують вказівники поверху і напрямку руху ліфта на кожному поверсі. Антивандальні дзеркала з нержавіючої сталі на всю висоту кабіни додають комфорту перебування у ліфті. «Ліфти та ескалатори «Міцуї» успішно працюють у готелях, офісах, житлових будинках та торговельно-розважальних комплексах України. Вони завоювали довіру українських споживачів завдяки надійності, комфорту та високим показникам з енергозбереження», ‒ наголосив провідний спеціаліст з маркетингу та продажів компанії «Міцуї Технолоджіс» Василь Михалко. Він зокрема додав, що доступна ціна, гарантована якість, врахування побажань замовників відкривають широкі можливості для плідної співпраці з українськими компаніями. Якість, якій довіряють найкращі! Міжнародні експерти щорічного Всесвітнього конкурсу Emporis Skyscraper Award визначили найвеличніші будівлі світу – заввишки понад 100 метрів з неперевершеним дизайном та продуманою функціональністю. За підсумками голосування, переможцем 2016 року став китайський хмарочос Shanghai Tower, висота якого становить 632 метри. Пальму першості знаменитій вежі з вишуканим дизайном та ощадливим споживанням енергії забезпечили також найшвидші у світі ліфти компанії MITSUBISHI. Вони долають 20,5 метрів за 1 секунду. Переваги ліфтів та ескалаторів MITSUBISHI, що досягли світового визнання завдяки високій якості та новітнім технологіям, вже відчули та оцінили й українські споживачі. ВУкраїні перші ліфти Mitsubishi змонтовано в офісному центрі STAR CENTRE в Києві. Комфортне та безперебійне транспортування ліфти «Міцуї» забезпечують і в одному з найкращих житлових комплексів преміум-класу Royal Tower, знаменитому своїми парковими алеями та оглядовим майданчиком на висоті понад 100 метрів. Дістатися до парку на даху, подолавши 30 поверхів зі швидкістю 2 метри за секунду, ‒ таку можливість дає базова комплектація ліфтів «Міцуї». До неї входить безредукторна лебідка ‒ малогабаритна, безшумна, енергоекономічна (енергозбереження ‒ до 40 %), не потребує заливки, а в подальшому ‒ контролю рівня та за- міни масла (зелені технології). Водночас безредукторні лебідки забезпечують надвисоку плавність руху і точність зупинки. ТОВ «Міцуї Технолоджіс» м. Київ, пров. В. Лобановського, 56; тел./факс: 044/ 451 54 89; 093/ 16 600 16; e-mail: мЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; www.mizui.com.ua