Интервью


Эксклюзивные интервью специалистов ведущих компаний для журнала Prof Build.

Читать далее

Журнал


Здесь Вы можете ознакомится и приобрести наш журнал

Перейти...

Статьи


Ознакомьтесь  с некоторыми материалами нашего журнала

Далее...

genpartneri

partneras

 

Статьи

Річні збори представників Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів: підсумки та плани

img 379212 липня на базі заводу «СБК-Озера», розташованого в с. Озера Київської області, відбулися річні збори представників Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів. Близько 60 учасників ‒ представників провідних підприємств будівельної галузі України на професійному майданчику «СБК» обговорили питання ефективності інвестицій у виробництво будівельної кераміки, тенденції розвитку будівельного ринку та інновації.

Приємним бонусом для учасників зустрічі стала екскурсія заводом «СБК-Озера», де кожен мав можливість особисто ознайомитися з технічними розробками і сучасною технологією виробництва поризованих керамічних блоків та облицювальної цегли.

Подробнее...

Дороги майбутнього: цементобетонне покриття

images3333Останніми роками на багатьох галузевих конференціях, і навіть на зустрічах державного рівня дедалі частіше лунає запитання: будувати чи не будувати цементобетонні дороги в Україні? Але одностайної відповіді та твердої впевненості в учасників діалогу немає. Одні вважають, що таке будівництво стимулює розвиток цементної промисловості і забезпечить країну гарними дорогами, а інші переконані, що такий підхід потребує суттєвих затрат, тому реалізація цієї ідеї ‒ під великим питанням.

Подробнее...

У Баварію по досвід

0img 0027У червні цього року згідно з договором про співпрацю за програмою обміну досвідом делегація Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації відвідала Мюнхенську автомобільну школу. Вихованці столичного закладу профтехосвіти мали змогу ознайомитися з новітніми технікою й технологіями автомобільного транспорту, повправлятися в ремонті та ТО автомобілів, зокрема такої інновації, як електромобіль. Крім професійної, члени київської делегації мали й культурну програму, яка допомогла їм доторкнутися до історії й пізнати гостинність Баварії.

Подробнее...

«Голден Тайл»: особливості національного виробництва плитки

img 0571Нарощування виробництва продукції та обсягів продажу, оновлення асортименту й технологій виробництва – такі підсумки роботи за перше півріччя поточного року підбили топ-менеджери Керамічної групи «Голден Тайл» під час наради 7 липня в Одесі. У заході взяли участь представники Харківського плиткового заводу, дистрибуторської компанії «Голден Тайл», кар’єрів «Шахтобуд» та Майдан-Вільського, котрі презентували звіти про виконану роботу та представили свої плани на найближчі півроку. Редакція журналу Prof Build на запрошення керівництва компанії мала можливість долучитися до корпоративного зібрання, оцінити результати роботи та досягнення компанії, а також відпочити у затишній атмосфері дружнього колективу на узбережжі перлини Чорного моря ‒ Одеси.

Подробнее...

Україна‒Білорусь: все починається з футболу

0img 166022 липня на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу «Оболонь-Арена» відбувся футбольний матч між збірними будівельників України та Білорусі, що проходив у рамках підготовки до European Builders Cup-2018. Символічно, що напередодні гри відбулася зустріч президентів України і Білорусі Петра Порошенка і Олександра Лукашенка, на якій було вирішено активізувати розвиток відносин між двома країнами. Своєю чергою організатори та учасники футбольного матчу довели, що спільні спортивні заходи та спілкування у неформальній обстановці ‒ найкращий та найефективніший спосіб налагодження, зміцнення та подальшого розвитку співробітництва між Україною і Білоруссю.

Подробнее...

HPL панелі Gentas: європейська якість, втілена в Україні

000Міні-ГЕС європейського зразка на Закарпатті. Інженерно- прогресивний та екологічний дитячий садок на Печерську. Мережа закладів McDonald’s та Novus у Києві. Солідні різнопланові об’єкти, участь у реалізації яких засвідчує високий рівень виконавця – компанії «ФДМ Груп», єдиного представника турецької ТМ Gentaș Group в Україні. І це тільки верхівка айсберга. Що під цією верхівкою, добре знають уже близько 30% українських архітекторів, готових використовувати HPL панелі Gentaș Group у своїх проектах. Упевнені, на момент виходу журналу ця цифра суттєво зросла. Адже характеристики матеріалу та послужний список компанії краще від реклами «переконують» потенційних клієнтів, що вибір на користь «ФДМ Груп» – правильний.

Подробнее...

UkrCemFor-2017

img 08868Головними темами VIІ Міжнародної конференції «UkrCemFor 2017: Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку», що пройшла у Києві 23–25 травня, були нарощування потужностей вітчизняного ринку цементу, перехід на європейські стандарти якості й боротьба з фальсифікатом, дбайливе ставлення до навколишнього середовища і впровадження новітніх технологій, зокрема будівництва цементно-бетонних доріг методом безперервного лиття. Та про які б перспективи не йшлося, які би плани не озвучувалися, кінцева мета спільних зусиль українських, та й закордонних цементників – поліпшення життя конкретної людини.

Подробнее...

Еще статьи...

Страница 1 из 16

Первая
Предыдущая
1

 

baner

19987487 1480326248701649 690881370 n

768

0001

2018 300 250 ukr primys

250 100 ukr 2018 kb

steel freedom 2017

pf-banner 300x250 2017 stat

01

300x250 1

rooftile

270 new

roof china 230x100

 

100 100

100 100 wdpag2018
pf-banner 100x100 2017 ukr build 100x100 gif rus foreign

          

          

          

          

  
      

      

Мы в facebook