Интервью


Эксклюзивные интервью специалистов ведущих компаний для журнала Prof Build.

Читать далее

Журнал


Здесь Вы можете ознакомится и приобрести наш журнал

Перейти...

Статьи


Ознакомьтесь  с некоторыми материалами нашего журнала

Далее...

genpartneri

partneras

 

Безбар’єрне планування та будування з GEZE: cучасні автоматичні рішення для дверей та вікон в новій ратуші м. Леонберг

Між історичною старою частиною міста та «новим центром» для громадян та багаточисельної кількості співробітників міської адміністрації постала масштабна новобудовазагальною площею у 9 900 м2 та можливим тристороннім доступом до її приміщень.Це - нова Ратуша, яка разташувалася серед парку з мальовничим садом для прогулянок, своєрідна «візитна картка» міста, сповненого досі живими традиціями. Для надання громадянам оптимального та необхідного обслуговування, в світлому та відкритому просторі будівлі адміністративна та функціональна зони були об’єднані в сучасному, але витриманому стилі самого будинку міської ради. Така будівля забезпечує підвищений рівень безпеки та витримує сталу енергетичну концепцію. В центрі шестиповерхового частково заокругленого комплексу будівлі знаходиться атріум з великим скляним дахом. На нижньому поверсі розташовані центральне фойє з ресепцією та з пунктами надання інформаційних послуг, зал засідань ради (що може ділитися на частини), приміщення для муніципальних фракцій та кафетерій. Звідси можна дістатися в подібні до галереї верхні поверхи з пунктами прийому громадян та поверхи з окремими відомствами.

Сервіс від GEZE: концепція «без бар’єрів» Безбар’єрність в сучасних громадських будівлях є визнаним і вже сталим стандартом. Будівля має забезпечити своїх відвідувачів вільним доступом до неї та пересуванням по її території без будь-якої сторонньої допомоги. Експерти з проектування від GEZE супроводжували весь процес будівництва, починаючи зі стадії планування будівлі, та вклали свій багаторічний досвід у будівництво цього безбар’єрного об’єкту. Обов’язковою умовою під час проектування та будівництва даної будівлі перед нашими експертами, перед архітекторами бюро Schaller та генеральним підрядником будівельних робіт Wolff & Müller постало розроблення та впровадження особливої концепції безбар’єрного використання будівлі. Концепцію було розроблено відповідно до вимог різних груп користувачів будівлі, згідно із всіма приписами законодавства та відповідно до DIN 18040-1, які, в свою чергу, є базовими та основнимипри плануванні «безбар’єрного простору у загальнодоступних громадських будівлях». Відповідно до них, загальнодоступні громадські зони мають бути легко доступними та придатними для пересування в них, а також обов’язково легко знаходитися всіма відвідувачами, а особливо – особами з вадами опорно-рухового апарату та з вадами зору або слуху. При цьому, окрім економічних аспектів, також має враховуватися поєднання безбар’єрності з вимогами протипожежного захисту та безпеки шляхів евакуації.

Демонстрація продукту Powerturn для розпашних дверей: різномаїття функцій та свобода в оформленні Відвідати Ратушу варто навіть без особових чи громадських справ та питань до органів міської влади. ЇЇ зовнішні частини є своєрідним «зеленим» скарбом, який запрошує затриматися на терасі Ратуші зі спеціально відведеними місцями для очікування та відпочинку, і навіть фонтаном, який тут же б’є з-під землі. Зовнішні та внутрішні приміщення будівлі майже непомітно переходять одна в одну. Тактильні напрямні смуги вказують шлях через міську площу перед будівлею до головного входу в фойє та до самої ресепції. Прогулянка через вражаючу громадську будівлю показує різномаїття рішень від GEZE для дверей та вікон, які забезпечують як доступністю та легкістю в пересуванні, так і протипожежним захистом та безпечними шляхами евакуації. На території всієї будівлі використовуються автоматичні системи для розпашних дверей з інноваційними та вже загальновідомими приводами Powerturn. Для вільного проходу черезтамбур головного входу кожна стулка під час відкривання двох важких та високих двостулкових дверей автоматизована потужними та в той же час непомітно вузькими приводами. Двері з приводами Powerturn мають одну особливу перевагу: завдяки своїй унікальній функції «Smart swing» вони відкриваються вручну дуже легко будь-якою людиною. Широко відкриті двері на шляху евакуації у випадку пожежі виконують функцію отвору для припливу свіжого повітря. Інший фасадний вхід в кафетерій із зовнішніми двостулковими дверима тамбуру також оснащений приводом Powerturn IS/TS. Процес відкривання однієї стулки автоматизований, а друга глуха стулка вже утримується в закритому положенні зачинювачем TS 5000. При цьому, сам привід проходить над обома стулками дверей. Як рішення для протипожежних дверей, на внутрішніх одностулкових дверях тамбуру використовується Powerturn F/R з інтегрованим димовим вимикачем. Оскільки достатнього місця для його монтування не вистачає, сам вбудований димовий вимикач розташований безпосередньо під кожухом приводу. Ззовні тамбур доступний для вільного проходу завдяки датчику руху. У визначені періоди часу необхідно «подзвонити у дзвінок»і двері автоматично відчиняться програмним перемикачем на стійці ресепції будівлі. Безпеку та комфорт на обох двостулкових дверях протипожежної зони та дверях шляху евакуації в третьому фасадному вході в залі засіданьради забезпечують системи приводів Powerturn F/R-IS/TS для розпашних дверей. Для вільного проходу тут також автоматизована кожна стулка, що відкривається. Інтегрований механізм координації послідовності зачинення зачиняє стулки дверей у правильній послідовності після відчинення дверей, щоб кожного разу відновлювати функцію захисного протипожежного бар’єру.

У залі засідань ради: протипожежна безпека та «вільний прохід» під час евакуації. Як рішення з Powerturn F/R-IS/TS, двоє двостулкових протипожежних дверей у фойє ведуть до зали засідань ради, яка додатково вільно ділиться на декілька зон. Активація відбувається через натискання на пласку кнопку, вбудовану в стіну. У випадку пожежі двері автоматично зачиняються та перешкоджають поширенню вогню. У фойє всі автоматичні двері контролюються та керуються через програмний перемикач із дисплеєм на стійці ресепції. Ще один додатковий доступ до зали засідань ради — це рішення з візуально стриманою та компактною фіксуючою системою для двостулкових дверей з зачинювачами TS 5000 R-ISM. Ця система дозволяє утримувати стулку дверей у відкритому положенні та забезпечує надійне її зачинення у випадку пожежі. Завдяки функції вільного ходу «Freeswing» двері відчиняються з докладанням лише незначного зусилля. У повсякденному використанні ці двері працюють так, ніби не мають зачинювача. Наступна значна перевага –це комфортна у використанні функція фіксації, яка дозволяє заблокувати двері в положенні часткового зачинення в кінці зони вільного ходу дверей без їхнього безконтрольного закриття або глушіння в частково зачиненій позиції. Це не перешкоджає автоматичному зачиненню дверей у випадку пожежі. Такі ж рішення для дверей обрано для одностулкових дверей у проходах до кабінетів фракцій. Додатково, двоє дверей для евакуації, які оснащені зачинювачами TS 5000, ведуть назовні.

 

baner

19987487 1480326248701649 690881370 n

768

0001

2018 300 250 ukr primys

250 100 ukr 2018 kb

steel freedom 2017

pf-banner 300x250 2017 stat

01

300x250 1

rooftile

270 new

roof china 230x100

 

100 100

100 100 wdpag2018
pf-banner 100x100 2017 ukr build 100x100 gif rus foreign

          

          

          

          

  
      

      

Мы в facebook