123Економічно вигідною для держави схемою назвав пропозицію президента Володимира Зеленського запустити пільгові кредитування для заробітчан Данило Монін, експерт економічних програм Українського інституту майбутнього. Про це він зазначив на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

Експерт наголосив, що підтримує саму ідею, адже багато країн, наприклад Ізраїль та Польща, пропонують подібні механізми кредитування, хоча за нижчими відсотками.

55637575У містечку Охаквере (Естонія) встановлять сонячну електростанцію на території сланцевої шахти «Естонія».

Дозвіл на будівництво СЕС волость Алутагузе видала держкомпанії Eesti Energia у кінці листопада, передає Rus ERR. Потужність сонячної електростанції складе 3МВт.

314065 mainРеконструкция Шулявского моста в столице подходит к концу. Специалисты из Нидерландов переместили готовые прогоны 0-1 и 1-2 в проектное положение, соединив их с пролетом над проспектом Победы.

Об этом сообщил первый заместитель председателя КГГА Николай Поворозник, передает официальный портал Киева."Конструкцию весом более 540 тонн буквально за 40 минут переместили в проектное положение.

5de8ea9edcf84На Хрещатику у центрі Києва у четвер, 5 грудня, сталося обрушення риштування.

Конструкції впали прямо на пішохідну зону, де проходили люди.

Цікаво, що робітники виконували роботи за адресою Хрещатик, 13. "Там встановили квадратне пересувне монтажне риштування на коліщатках для виконання фасадних робіт для однієї зі страхових компаній.

5100930349522 1Будівлю нідерландського банку Triodos побудували в основному з дерева та з використанням 165,312 гвинтів.

5-ти поверховий офіс спроектували круглим, передає fastcompany.com.

Якщо компанії коли-небудь знадобиться переїхати або якщо офіс закриється, всі його компоненти можна легко демонтувати і використовувати повторно.