Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

У Львові запустять станцію компостування органічних відходів

komposter ab3b54adeb9a1da93d1e66b5c790600bВ серпні у Львові запрацює перша станція компостування органічних відходів. Про це повідомляється на сайті Львівської міськради. Ідею запропонували екоактивісти, а розвинуло її комунальне підприємство «Зелене місто».

Станцію облаштують за європейським зразком, щороку вона буде переробляти 30 тисяч тонн відходів.

Також у місті встановлять контейнери для збору органіки. Зазначають, що органічне сміття на полігонах створює найбільше проблем: виділяє газ і утворює фільтрати, які забруднюють ґрунти.

Компостом, натомість, можна буде живити парки, сквери та клумби. Крім компостувальної станції, за два роки в місті запрацює сміттєпереробний завод з європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, також рекультивують старий полігон та впровадять нову систему роздільного поводження зі сміттям. Нагадаємо, наприкінці липня в Києві також запрацювала нова система роздільного збору сміття.

Всього у Києві встановили близько 2500 контейнерів. Система має зменшити кількість сміття, яке підлягає вивезенню на полігон, до трьох тисяч кубометрів на рік. Таку місткість мають 22 вантажні вагони.

Джерело: Хмарочос