Iнвестори «Укрбуду» написали петицію на сайті Президента з проханням про допомогу

index11111Інвестори, які купили житло в 26 київських ЖК від «Укрбуду» звернулися до президента Зеленському в зв’язку з «критичною ситуацією, яка відбувається на будівельних майданчиках протягом останніх 4 місяців».

Про це йдеться в петиції на сайті Президента від 23 листопада, автором якої є Дмитро Потапов.

Відзначається, що інвестори «вкрай стурбовані критичною ситуацією, яка відбувається на будівельних майданчиках протягом останніх 4-х місяців, починаючи з липня 2019 (призупинення будівництва і перенесення термінів введення в експлуатацію об’єктів на рік і більше), нездатністю забудовника виконати взяті на себе зобов’язання».

Також вони підозрюють розкрадання мільярдів гривень інвесторів з використанням імені державної корпорації.

Інвестори просять Володимира Зеленського особисто долучитися до врегулювання кризової ситуації, створивши робочу групу з представників Офісу президента, Кабміну, КМДА, ДАБК, Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», ТОВ «Укрбуд Девелопмент», ТОВ «ЖИТЛО-КАПІТАЛ» і представників ініціативної групи інвесторів.

Також вони просять президента «особисто провести установче засідання для запобігання незворотних руйнівних наслідків на ринку нерухомості України».

Зараз йде збір підписів, петиція зібрала понад 1300 підписів з 25 тисяч необхідних.

Нагадаємо, що частки в будівельній коропораціі «Укрбуд Девелопмент» придбали топ-менеджер маловідомої компанії Євген Дікін і фермер Василь Польовий.

Джерело:3м2