Очікування і реальність: біля метро «Позняки» звели перехоплювальний велопаркінг

76973965 2547405098871127 6495136788128989184 oБіля станції метро «Позняки» побудували перехоплювальний велокомплекс із паркінгом і прокатом велосипедів. Про це повідомив депутат Київради Володимир Бохняк.

Реалізація значно відрізняється від рендеру проєкту.Інвестиційний проєкт із бюджетом 3,7 мільйона гривень передбачав створення мережі з п’яти перехоплювальних паркінгів біля метро «Мінська», у парку Дружби Народів, біля Музею Пирогово, біля ВДНГ та власне біля метро «Позняки».

Бохняк вважає, що рішення розташувати велопаркінг просто посеред розв’язки на перетині проспектів Бажана та Григоренка призводитиме до аварійних ситуацій через недостатню видимість пішоходів, велосипедистів та автівок.За його словами, у десяти метрах від павільйону розташовано небезпечний велопереїзд. Цогоріч на подібному велопереїзді автомобіль насмерть збив велосипедиста.

Управління благоустрою Дарницької РДА запевняє, що розташування погоджувало Київське Інвестиційне агентство, ті ж наполягають, що за це відповідає районний благоустрій. Нагадаємо, КМДА розпорядилася облаштувати п’ять перехоплювальних велосипедних пунктів у грудні 2018 року. Її створюватиме приватний інвестор – компанія «Байк Бокс», яка перемогло в інвестиційному конкурсі.

Джерело:Хмарочомс