Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

ТОВ "ROYAL HOUSE" - ЛІДЕР З БУДІВНИЦТВА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ЖИТЛА

photo 2019 12 13 11 05 3411 грудня 2019 року відбулася VII Всеукраїнська будівельна премія IBuild. Це важлива подія року в сфері нерухомості, що проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

 

ТОВ "Royal House" отримало перемогу в категорії "ЛІДЕР З БУДІВНИЦТВА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ЖИТЛА".

Це перемога для всієї галузі будівництва України. Адже використовуючи передові технології "Royal House" - тепер будувати стало легко, якісно та швидко.

IMG 2245У чому переваги партнерства з "Royal House":

- Власний сучасний багатофункціональний завод у Київській області з виробничою потужністю 140 000 кв. м житла на рік;

- Власна логістична база і будівельна техніка;

- Унікальна запатентована технологія виробництва енергоефективних стінових модулів тм "Royal House";

- Гарантія якості: Міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 9001, ISO 14001 та сертифікація за евростандартом СЕ.

Варто зазначити, що перемога у премії IBuild для компанії "Royal House" (забудовник ЖК "Британський квартал", ЖК "Нова Англія") стала важливою подією, адже все більшу актуальність наразі в Україні набувають питання енергоефективності житла. І компанія "Royal House" – стала однією із перших в країні, хто будує дійсно енергоефективні житлові будинки.

 

Сьогодні запорука успіху - це вдосконалення технологій виробництва, постійне забезпечення якості продукту та розвиток партнерства.

IMG 2251Недарма власник компанії Віталій Ганжа під час вручення нагороди наголосив: - "що політика компанії "Royal House" - це не бути конкурентом, а бути партнером, перш за все".  Адже використовуючи якісні будівельні матеріали "Royal House" - забудовники мають перевагу в швидкості, якості та енергоефективності своїх будинків.

На даний момент партнерами-девелоперами компанії "Royal House" будуються будинки в Україні, Словаччині та Австрії.

Нагадаємо, переможців Премії IBuild визначили за результатами відкритого онлайн-голосування на сайті КБУ, а також за оцінюванням компетентного журі – Експертної ради.