Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Кінотеатр Київ може розірвати договір з новим орендарем

kinoteatr kyyiv 860x580 c 1Київрада розгляне можливість розірвання контракту на оренду кінотеатру Київ з компанією Сінема-Центр.

Відповідний проєкт рішення був внесений на розгляд міської ради депутатами з різних груп і фракцій.

У зареєстрованому документі зазначено, що новий орендар не сплачує орендну плату більше трьох місяців, чим порушує умови договору. Крім того, з липня 2019 року кінотеатр не працює, що викликає невдоволення громадськості і активістів.

Як зазначив у своєму Facebook голова комісії з питань власності Леонід Антоненко, департамент комунальної власності КМДА продовжував приховувати інформацію про стан заборгованості орендаря.

«Керівник Департаменту повідомив, що офіційну відповідь балансоутримувача була направлена ​​голові комісії на його електронну пошту.І категорично відмовився зачитати відповідь під запис для суспільства. Довелося робити перерву в засіданні комісії і шукати відповідь в електронній пошті. Звичайно, відповіді там не знайшлося» , — розповів Антоненко.  Також Антоненко додав, що муніципальні депутати підтримали проєкт «мовчазною згодою». Для повноцінної згоди голосів не вистачило.

Нагадаємо, що раніше КМДА називало будівлю кінотеатру Київ непридатним для кінопоказів.

Кінотеатр Київ припинив роботу 7 липня цього року, після того як з приміщення вигнали попереднього орендаря.

Джерело: 3м2