Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Перед відкриттям Шулявського мосту його випробують на міцність 30-тонні вантажівки

imgonline com ua Resize KaGdA1A06dКонструкцію оновленого Шулявського шляхопроводу вже заасфальтували і нанесли на дорожнє покриття тимчасову розмітку, повідомляє міський голова Києва Віталій Кличко.

«Минулої ночі вкладали асфальт на під’їзді з боку вулиці Вадима Гетьмана. Сьогодні асфальтуватимуть під’їзд зі сторони вулиці Довженка. Паралельно встановлюють бар’єрну та перильні огорожі», – написав мер 25 грудня.

Також очільник міста заявив про технічні випробування шляхопроводу після завершення дорожніх робіт. Для цього на мосту встановлять спеціальне обладнання, яке вимірюватиме його прогини, статичні та динамічні навантаження на нього. Випробовуватимуть міст вісім 30-тонних автомобілів, які створять максимально допустимі навантаження.

На експлуатацію покриття з полімерного асфальтобетону підрядник дав десять років гарантії.

Віталій Кличко неодноразово заявляв, що рух на Шулявському шляхопроводі запустять до кінця 2019 року. Для завершення будівництва транспортної розв’язки потрібно знести цех колишньго заводу «Більшовик», викуп якого нещодавно підтримала своїм рішенням Київрада.

Джерело: Хмарочос