Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Один з корпусів Олександрівської лікарні реконструюють і побудують відділення нейрореабілітації

two column A1CiKrJPОлександрівська клінічна лікарня Києва замовила проведення додаткових робіт по реставрації корпусу №3 для створення відділення нейрореабілітації.

Про це стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro. На проведення додаткових робіт витратять 12,25 млн. гривень.

До кінця грудня 2019 року підрядник повинен облаштувати в приміщенні системи опалення, вентиляції, каналізації, виконати електротехнічні роботи. Також в обов'язки підрядника входить установка системи зв'язку, відеоспостереження, сигналізації, протипожежного захисту, монтаж обладнання.

Крім того, Олександрівська клінічна лікарня Києва реконструює приймальне та спеціалізовані відділення. Роботи обійдуться в 60 млн. гривень.

Всі ці роботи планують завершити до кінця поточного року.Раніше повідомлялося, що Київський міський пологовий будинок № 3 капітально відремонтували. Він працює у столиці з 1981 року і надає цілодобову акушерсько-гінекологічну допомогу населенню Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів.

Джерело 100realty.ua