78656516 2631606450240437 1802387501122322432 o26 листопада в Києві відбулося вручення П’ятої щорічної премії в сфері нерухомості країн Східної Європи - EE Real Estate Project Awards — міжнародної премії ринку нерухомості.

Цьогоріч на здобуття премії номінувалися понад 300 проектів та компаній ринку нерухомості. Це рекордна кількість учасників за 5 років існування Премії.

1200 x 1200 3 2Уже вчетверте в Києві пройде міжнародний форум Smart Building — міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».

e67 «Переможці міжнародної премії в сфері нерухомості автоматично стануть номінантами європейських премій - CRE Awards, яка відбудеться в Будапешті (Угорщина) 30 січня 2020 року, а переможці в номінаціях Brokerage Company of The Year і Retail of The Year - CEE Retail Awards, відбудеться 6 лютого 2020 у Варшаві (Польща), - повідомив глава EuropaProperty Крейг Сміт.

ULIA konferens baner 2019 250х190v213-14 грудня 2019 року у Буковелі відбудеться VII річна конференція Української асоціації вапняної промисловості LIMEFORUA 2019.

Конференції УАВП – найважливіші галузеві події України, які щороку проходять у різних містах країни. Заходи асоціації стали майданчиком для дискусій та діалогу, що об’єднує ключових гравців вапняної промисловості України, представників основних галузей споживання та провідні компанії світу.

250 190Традиційно в рамках архітектурного фестивалю пройдуть презентації та захист робіт фіналістів STEEL FREEDOM у двох категоріях, голосування та визначення переможців конкурсу 2019 року. Відомі архітектори України поділяться кейсами реалізованих проектів із застосуванням металевих конструкцій, а представники девелоперських компаній, у свою чергу, розкажуть, чому в Україні не зацікавлені у будівництві знакових архітектурних об’єктів.

GATE KV 03661Вже втретє Міжнародна виставка «АРХІТЕКТУРНА ПРАКТИКА» зібрала в Києві кращих архітекторів, дизайнерів та проектувальників з усієї України в форматі В2В.

Два дні зустрічей та знайомств не лише з новими технологіями, інноваційними матеріалами та передовим дизайном, а також з цікавими людьми.

«АРХІТЕКТУРНА ПРАКТИКА» - формат організації виставки , де архітектори, дизайнери та проектувальники отримують найсвіжішу, передову інформацію про характеристики матеріалів, тренди та тенденції - безпосередньо від виробників і постачальників, тобто «з перших рук».

 MG 127511 - 13 жовтня у Черкасах відбулася архітектурна конференція Arch Art: Ти. Контекст. Середовище. На майданчику організаторів - компанії MANEZH, зустрілися більше 80 архітекторів з усієї України.

«Я хотіла зібрати архітекторів, яких життя людини цікавить навіть більше, ніж сама архітектура. Наших гостей цікавить, якість реалізованої ними ідеї і на скільки вони зможуть завдяки цій ідеї підвищити якісний рівень продукту, галузі і життя самої людини», - розповіла Марина Дяченко - СЕО компанії MANEZH і ідейна натхненниця проекту.

 

DSC 0149Запрошуємо відвідати найвідоміший в Україні  промислово-технічний захід Міжнародний промисловий форум-2019.

19-22 листопада, на площі понад 24 000 кв. м., Ви зможете ознайомитися з продукцією та технологіями від 356 учасників із 31 країни світу. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги у різних галузях промисловості. Організація заходу дозволяє максимально повно презентувати свою продукцію, встановити належний контакт зі споживачем і партнерами, надає найкращі можливості для обміну досвідом серед фахівців і професіоналів. Фахівці кожної компанії з радістю будуть готові надати вичерпну інформацію відвідувачам та допомогти з вибором.

e6 7Як реалізувати успішні проекти в сфері нерухомості – головна тема Міжнародного форуму у сфері нерухомості V Eastern Europe Real Estate Forum, який відбудеться 26 листопада у Києві.

«Вже півтора року ми спостерігаємо, що Україна знову на радарах міжнародних інвесторів», - повідомляє керуючий директор Cushman&Wakefield в Україні Нік Коттон, учасник та один із ТОП-спікерів форуму.

gleyВы уже работаете с керамогранитом больших форматов?

В этом году сразу два украинских производителя (Эпицентр и Интеркерама) запустили новые современные производства керамогранита больших форматов – до 3 метров!

cpawards anons4ru 700x375Commercial Property запрошує гравців українського ринку нерухомості взяти участь у центральній галузевій події – Національній премії CP AWARDS 2020! Участь в CP AWARDS 2020 року – це доказ вашого професіоналізму, бажання розвиватися та розвивати сектор нерухомості України, задавати нові тренди та стандарти!

600«У сьомий раз Конфедерація будівельників України проводить Всеукраїнську будівельну Премію IBUILD. Ми бачимо, як прогресує будівельна галузь країни. Вітчизняні проєкти вже на рівних конкурують з міжнародними, реалізуючи світові тренди сталого розвитку. А головне: кожен об’єкт – це точка росту для регіону та країни. Серед головних трендів будівельної галузі – мультіфункціональність та людиноцентризм, активне впровадження інновацій, підвищення екологічних вимог, енергоефективність проектів», - наголосив президент КБУ Лев Парцхаладзе.

250 190Ассоциация УЦСС приглашает производителей и поставщиков ограждающих конструкций, металлической кровли и фасадов на открытую встречу для обсуждения ключевых вопросов, актуальных для работы и развития отрасли ограждающих конструкций из тонколистового металла с покрытием.

Banner EUCON conference november 2019 250x190                                  Шановні колеги!

14 листопада 2019 року в Києві пройде XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні» - це масштабна подія, яка вже шостий рік поспіль відбудеться в Києві та традиційно стане місцем зустрічі представників влади й бізнесу України і Польщі, які зберуться на одному майданчику з метою пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.