Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Дощоприймальний трап: для чого потрібен та якому віддати перевагу?

1140x trapІноді люди сприймають красиві та охайні доріжки навколо будинків як частину декоративного оздоблення фасаду. Проте насправді вимощення призначене насамперед для укріплення фундаменту.

 

Красиве і корисне

Яким би міцним і масивним не був фундамент, без захисту від талих та дощових вод він рано чи пізно постраждає від їх дії, почне просідати і тріскатися (з усіма негативними наслідками, що з цього випливають). Саме тому всі без винятку будинки ‒ від невеликої дачної садиби до модернового хмарочоса ‒ обладнуються подібним захистом.

Ще однією перевагою вимощення, як би дивно це не звучало, є зниження втрат тепла. Раніше цій функції не надавали особливого значення. Але після того, як з’ясувалося, що за наявності неутепленого вимощення тепловтрати зростають на 20%, практично всі господарі звертають на це увагу й утеплюють як доріжку навколо будинку, так і сам фундамент.

Правила ефективного вимощення

IMG 4866 1Дотримуючись усіх правил і вимог до конструкції, можна отримати довговічне і красиво оформлене вимощення, що захищає фундамент та гармонічно вписується в екстер’єр приватного будинку. Однак часто, звертаючи увагу на вимощення як спосіб укріплення фундаменту, власники забувають потурбуватися про захист від руйнування самого вимощення!

Слід пам’ятати, що облаштування вимощення ‒ лише частина водозахисних заходів. Найбільш ефективною є його комбінація зі зливною каналізацією, коли вода збирається в спеціальні резервуари й трубами відводиться якомога далі від фундаменту.

Якщо в будинку є система водовідведення, необхідно, щоб уся вода після опадів потрапляла в каналізацію або на максимально допустиму відстань від будинку, щоб уникнути розмиття поверхні й утворення калюж.

Нові ідеї для вирішення старих проблем

З описаним вище завданням здатні впоратися на «відмінно» точкові системи водовідведення у вигляді дощоприймальних трапів, зокрема виробництва ТМ Ecotеck, що в Україні пропонує компанія SANPOL.

За допомогою такого технологічного рішення вдається на багато років подовжити термін експлуатації конструкції.

Дощоприймальний трап ТМ Ecotеck збирає та відводить дощову й талу воду із зовнішньої водостічної системи в каналізацію. Він встановлюється у вимощення будівлі та передбачає підключення водостічної труби безпосередньо в корпус конструкції. Завдяки цьому вода не розбризкується на прилеглі до водостоку стіни.

Виготовляється дощоприймальний трап ТМ Ecotеck зі спеціального морозостійкого пластику (робоча температура від -25 до 85° С). Він обладнаний кошиком для збору сміття і листя, що іноді потрапляють у водостік разом із дощовими потоками; має спеціальні дверцята, які запобігають поширенню неприємного запаху з каналізаційної труби.

Дощоприймальні трапи ТМ Ecotеck не лише функціональні, а й візуально привабливі. Теракот, металік, чорний ‒ їхня кольорова гама широка і дозволяє підібрати відтінок, максимально схожий на тон основного покриття. До речі, виріб «тішитиме око» господаря й захищатиме вимощення від вологи досить довго, адже термін його експлуатації ‒ щонайменше 20 років.

- Cпеціаліст напрямку водовідведення компанії Sanpol Анна Домашевська

Список Статей