Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Регіональні аеропорти України: нові віхи розвитку

190321 Zaporizhzhia renderСтрімкий розвиток міст вимагає відповідного розвитку інфраструктури. Тільки за перший квартал 2019 року сегмент будівництва інфраструктурних проектів зріс на 45,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Та що цікаво, в Україні можна констатувати ріст будівництва не лише доріг, а й не менш важливих елементів інфраструктури, а саме аеропортів. Це стосується як проектів комплексної реконструкції, так і нового будівництва у випадках, коли старі приміщення, збудовані 70 та 80 років тому, вже неможливо відновити.

Розвиток регіональних аеропортів у таких містах, як Запоріжжя, Вінниця, реконструкція злітної полоси у Дніпрі, оновлення терміналу у Полтаві. Ми поспілкувалися з генеральним проектувальником об’єктів – компанією UVT Group та дізналися про особливості реалізації. Варто зазначити, що в усіх випадках замовником будівництва є саме місто і проекти фінансуються з міських бюджетів. Децентралізація у дії!

Запоріжжя

55Цей проект будівництва нещодавно відвідав новообраний Президент, а очільники міста запевнили, що проект зводиться згідно з планом і вже цього року буде завершений. Особливістю цього проекту стало те, що це абсолютно нове будівництво. Цей факт дав змогу реалізувати сучасний проект, що відповідає високим вимогам енергоефективності та комфорту. Процес реалізації будівлі у 12,300 м2 зайняв майже три роки – від початку розробки концепції, проходження експертизи до внутрішньо-оздоблювальних робіт, які проводяться наразі. «Ми справді задоволені результатом, адже проект стане окрасою міста та дозволить покращити авіасполучення усього центрально-південного регіону», – наголошує Андрій Антоненко, генеральний директор компанії UVT Group, що розробила проект та наразі здійснює авторський нагляд за процесом будівництва.

Вінниця

Місто – що активно розвивається в усіх напрямах та розпочало проект реконструкції міського аеропорту. Майже 10 000 м2 приміщення будуть повністю реконструйовані згідно з вимогами сучасного планування проектів громадянської авіації. Паралельно з узгодженням проекту відбуваються внутрішні роботи до підготовки приміщення. Особливість проекту в тому, що місто планує залишити можливість розширення терміналу в майбутньому. Проект наразі на етапі узгодження, але перші рендери майбутнього терміналу вже можна оцінити.

UREClub26.11.18 305Андрій Антоненко генеральний директор UVT Group Щодо будівництва нових аеропортів у країні – це гарний показник розвитку регіонів. Хочу відмітити високий професійний рівень учасників процесу від міст: проектування та будівництво таких складних споруд – завжди нелегкий процес, але рівень чиновників та їхні підходи до реалізації цих проектів дозволяють нам приймати всі рішення вчасно та обґрунтовано. Якість виконання нас, як команду, що здійснює авторський нагляд, задовольняє повністю, і ми пишаємося такими проектами.

Список Статей