Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

HPL панелі Gentas: європейська якість, втілена в Україні

000Міні-ГЕС європейського зразка на Закарпатті. Інженерно- прогресивний та екологічний дитячий садок на Печерську. Мережа закладів McDonald’s та Novus у Києві. Солідні різнопланові об’єкти, участь у реалізації яких засвідчує високий рівень виконавця – компанії «ФДМ Груп», єдиного представника турецької ТМ Gentaș Group в Україні. І це тільки верхівка айсберга. Що під цією верхівкою, добре знають уже близько 30% українських архітекторів, готових використовувати HPL панелі Gentaș Group у своїх проектах. Упевнені, на момент виходу журналу ця цифра суттєво зросла. Адже характеристики матеріалу та послужний список компанії краще від реклами «переконують» потенційних клієнтів, що вибір на користь «ФДМ Груп» – правильний.

0000Панелі HPL (High Press Laminate ‒ ламінат високого тиску) ‒ високоміцний матеріал, винайдений у США. Це декоративний продукт, отриманий шляхом стиснення за високих температур просочених спеціальним розчином листів декоративного або крафт-паперу. Сьогодні популярність HPL панелей в Україні невпинно зростає. І не за рахунок всюди- проникної реклами, а завдяки таким характеристикам, як висока міцність, стійкість до ви- горання, займання, дії морозу, вологи та розчинників, екологічність та легкість очищення, а також антивандальність.

До того ж панелі самонесучі, прості в монтажі та різноманітні в плані декоративного рішення й типорозмірів. Тож матеріал можна підібрати під будь-який проект і найвибагливіший смак.

«ФДМ Груп» не тільки є офіційним представником турець-кого виробника HPL пластику Gentaş в Україні, а й надає послуги з монтажу вентильованих фасадів, реставрації та утеплення будівель, підбору й обробки матеріалів, а ще розробляє оригінальні архітектур- ні проекти та виготовляє меблі нового покоління.

99HPL панелі Gentaş стають дедалі затребуванішими зокре ма завдяки своїй універсальності. Їх можна застосовувати фактично на кожному етапі будівництва, оформлення приміщень різного призначення (житлові, громадські, комунальні, медичні) чи благоустрою території. Вентильовані фасади, обшивка стін, системи огорожі, сантехнічні перегородки, дитячі та офісні меблі, лавочки, смітники, дитячі майданчики та навіть зона барбекю. Зважаючи на безпечність та екологічність матеріалу, а також 50-річну гарантію, зокрема 10 років від вигорання, HPL панелі Gentaş можна сміливо використовувати скрізь, де тільки підкаже фантазія.

Стратегія і плани на майбутнє Окремий напрям діяльності, який компанія «ФДМ Груп» активно розвиває, – просвітній, що реалізовується шляхом проведення семінарів, презентацій та майстер-класів. Найчастіше темою таких професійних зустрічей стає ефективне енергозбереження з вентильованим фасадом. Представники «ФДМ Груп» показують спеціалістам будівельної галузі, як без порушення архітектури створити креативний проект із фасадом, що допомагає суттєво економити.

«Ми хочемо створити фасад нового, європейського покоління, фасад 3 в 1, що забезпечує ефективне енергозбереження, красу й функціональність. Наша команда намагається провести якомога більше 99999презентацій для громадських організацій, семінарів для архітекторів у різних містах України. Що швидше галузь відійде від радянського типу фасадів «побілити-пофар- бувати», то краще буде для нас, девелоперів, власників компаній, та насамперед для кінцевих споживачів», – зазначає генеральний директор компанії «ФДМ Груп» Кемаль Сулейманов.

«ФДМ Груп» прагне популяризувати свої матеріали не тільки в Києві, а й у регіонах. Об’їхати з презентаціями та майстеркласами всю Україну – таке завдання собі ставить колектив на найближчий рік.

«Наша мета – не лише продати, а й ознайомити з матеріалом, який у Європі є стандартом уже із середини 1970-х років», – резюмує Кемаль Сулейманов.

Що виробляємо, тим і допомагаємо

«ФДМ Груп» не лише працює на задоволення бажань клієнтів, а й бере участь у соціальних та благодійних проектах. Компанія застосовує надлишкові матеріали для благоустрою міських парків, дитячих майданчиків та дворів. Приміром, кілька років тому за ініціативою громадських організацій було 00виготовлено і встановлено лавки в парках ім. Т. Шевченка (із цитатами творів Кобзаря) та «Наталка». На жаль, акцію, у рамках якої це відбулося, призупинено. Не з вини «ФДМ Груп»! Також компанія подарувала лавки та урни пункту безкоштовного гарячого харчування для пенсіонерів та нужденних «Обед без бед» на Подолі.

Вуличні меблі з HPL панелей Gentaş витримують спеку, мороз, дощі та навіть акти вандалізму. Активісти проводили краш-тест лавочоквід «ФДМ Груп»: били їх, підпалювали та розмальовували фарбою для графіті. Так-от, жодного сліду від ударів та підпалу на матеріалі не залишилося, а фарба відмилася спеціальним розчинником.

Команда «ФДМ Груп» відкрита для співпраці з громадськими організаціями, участі в різноманітних акціях, готова підтримувати й робити свій внесок у майбутнє нашої країни. У серпні компанія відправила нашим бійцям на фронт бронеавтомобіль. Внутрішня його частина виготовлена з HPL панелей Gentaş завтовшки 4 мм. Як кажуть у компанії «ФДМ Груп»: «Віримо в краще та чекаємо на мирне небо, адже ми цього варті!»

0Ольга Губа

Список Статей