Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Американська мрія українських осель

0001Чим оздобити стіни у власній квартирі? Якому матеріалу надати перевагу, коли йдеться про приватний будинок або новобудову? Погодьтеся, під час ремонту ці питання є не менш риторичними, аніж гамлетівське «Бути чи не бути?».Оригінальні рішення для українських споживачів пропонує ПП «Мікс М» ‒ вітчизняний виробник сумішей для штукатурного оздоблення механічним способом за технологією «Американка».

Протягом лише останніх 3 років за допомогою штукатурки від «Мікс М» оздоблено понад 500 тис. м2 (!) поверхонь стін і стель житлових комплексів, розташованих у столиці та передмісті. Житлові комплекси «Щасливий», «Британський квартал», «Європейське місто», «Зелений квартал», «Панорамне містечко», «Кришталеві джерела», «Новопечерські Липки», «Софія», «Мілленіум», Palladium ‒ це далеко не повний перелік клієнтів «Мікс М». Те, що він постійно поповнюється, ‒ переконливе свідчення бездоганної репутації, надійності компанії та високої якості її продукції.

dsc 0006 Краса по-американськи Шлях до створення продукту, гідного звання «візитівка компанії», виявився довготривалим: завдяки кропіткій роботі, яка тривала з 2009 року, вдалося підібрати рецептуру, що забезпечує оптимальні технічні характеристики та стабільність матеріалу. Варто зауважити, що численні переваги штукатурка «Мак-Спрей» продемонструвала в лабораторних випробуваннях, ініційованих виробником, у рамках тестового нанесення у приватних об’єктах, а згодом – і в реальній щоденній практиці. Наразі «Мікс М» пропонує 2 види сумішей «Мак-Спрей» для декоративної штукатурки, що наноситься механічним способом за технологією «Американка»:

 інтер’єрні(«Мак-Спрей», що призначена для створення традиційних фактур, та «Мак-Спрей ПРО», яка характеризується вищою текучістю й застосовується в ексклюзивному оздобленні за технологією «Венеціанка» ‒ фактури «Марморіно», «Гротто»);

 фасадні (мінеральна штукатурка «Мак-Спрей ФАСАД» містить кварцовий пісок і білий турецький цемент, стійка до агресивного впливу факторів навколишнього середовища, застосовується для створення рельєфу поверхні стін і стель усередині приміщень та зовні, як декоративно-захисний шар у системах теплоізоляції).

Швидше, легше, зручніше: переваги для майстра «Будівельна панацея», «кохання стін з першого погляду», «легенда у професійному колі» ‒ так романтично і, варто сказати, небезпідставно називають суміші «Мак-Спрей» будівельники. Завдяки цим матеріалам вдається досягти, здавалося б, неможливого: дуже швидко й легко оздобити значні площі поверхонь, здійснити фінальну стадію підготовки новобудов до здачі в експлуатацію. А ще – витративши зовсім скромну суму, досягти вражаючого вигляду поверхонь, який дарує відчуття розкоші й елітарності.

Штукатурка «Мак-Спрей» призначена для нанесення на такі поверхні, як:

• гіпсокартон;

• піноблок;

• бетон;

• цегла;

• стартова штукатурка та ін.

Вона надійно фіксується на них, стійка до ударів та навантаження. До складу матеріалу входять вапняне та мармурове борошно, а також функціональні полімерні добавки, він не містить консервантів та біоцидів для формування плівки. Його паропроникність оцінюють у 50-70%; стіни не покриваються суцільною плівкою, а продовжують «дихати». Безпечність та екологічність «Мак-Спрей» підтверджені сертифікатами відповідних державних інституцій. Варто зауважити, що декоративне оздоблення за технологією «Американка» не потребує підготовки ідеально рівної поверхні (фінішної штукатурки), що, приміром, передбачено у разі застосування шпалер чи фарбування стін.dsc 0020 Навпаки: незвичайна фактура «Мак-Спрей» дозволяє замаскувати дрібні недоліки поверхонь. Завдяки надзвичайно високій швидкості нанесення (вона у 5 разів перевищує «Короїда» та «Баранця») і зручності вдається у короткі терміни здійснювати декоративне оздоблення великих за площею приміщень. Протягом одного дня майстер здатний оздобити близько 250 м2. 

Легка у застосуванні, практична ‒ в експлуатації.Так лаконічно і водночас влучно можна описати алгоритм роботи з продукцією «Мак-Спрей». Жодних штукатурних станцій чи машин! Повітряний компресор, проекційний пістолет (hopper), полутер, бажання, наполегливість і фантазія – такого простого комплекту «гаджетів» достатньо, щоб втілити у життя найсміливіші мрії замовників. spray-proСуміш «Мак-Спрей» залишається текучою у проекційному пістолеті, а при нанесенні на поверхню стін/стелі змінює структуру, не залишаючи підтікань. Бажаний дизайн формується шляхом згладжування (а не збивання) фактури. Матеріал упродовж тривалого часу не твердне, тож існує достатній проміжок для створення вишуканого малюнка. Немає необхідності і в спеціальній підготовці швів після призупинення нанесення штукатурки. Оскільки суміш наноситься шляхом розбризкування, перехід взагалі непомітний ‒ достатньо продовжити роботу з того місця, де довелося зупинитися. «Мак-Спрей» має нейтральний (майже білий) відтінок, ідеально підходить для фарбування й пігментації та дозволяє створити до 8‒10 різноманітних фактур. Декоративну штукатурку «Мак-Спрей» можна покривати будь-якими водоемульсійними фарбами; прикрашати лаками, блакитями. Пігментувати в масі дозволяється тільки суміші для інтер’єру, тоді як «Мак-Спрей ФАСАД» обов’язковий до фарбування. Задля демонстрації важливих нюансів компанією «Мікс М» організовуються тематичні тренінги та майстер-класи для охочих. Коли виникають певні питання, можна звернутися до «служби підтримки» від «Мікс М» (технолог компанії надає фахові консультації у режимі 24/7) або замовити виїзну консультацію до початку роботи на об’єкті. Обрати саме «Мак-Спрей» варто, якщо:

 хочеться досягти ефекту «Вау!»

Що запропонувати клієнту, який вважає, що шпалери або гіпсова штукатурка – це банально та не завжди практично, а плитка – також неоригінально? Вихід є! Матові та глянцеві, поверхні з будь-яким поєднанням кольорів чи блискітками – унікальність дизайну забезпечить технологія «Американка».

 Ви цінуєте власний час та гроші клієнтів Низькі витрати матеріалу, що становлять 0,3‒0,9 кг/м2 (для порівняння: «Короїду» та «Баранця» ‒ 3‒3,2 кг/м2), дозволяють суттєво зекономити. У результаті кінцева вартість 1 м2 оздоблення є досить демократичною.

 приміщення піддається підвищеному експлуатаційному навантаженню.

З огляду на стійкість до забруднень «Мак-Спрей» ‒ найкращий вибір для дитячих садочків, офісів, аеропортів, готелів, лікарень, магазинів, квартир та будинків, де мешкають сім’ї з маленькими дітьми – майбутніми Пікассо, місць загального користування.У разі пошкодження фрагмента поверхні його легко можна замінити шляхом нанесення на окрему ділянку, не виконуючи повну заміну оздоблення.

Портрет лідера. Останній штрих «Бренд «Мак-Спрей» упізнають з першого погляду. Інколи ми жартуємо, що «сарафанне радіо» завжди нас випереджає. Мабуть, прозвучить занадто амбітно, проте наша мета – не лише зберігати пальму першості у певній ніші, а й розвиватися, відрізнятися від інших.

fasad cement-2Сьогодні ми не маємо прямих конкурентів. Однак для того, щоб вчасно реагувати на тенденції й виклики вітчизняного будівельного ринку, слід постійно еволюціонувати і вдосконалювати продукцію», – зазначає директор компанії «Мікс М» Євген Макадзеба. «Мікс М» постійно розширює географію присутності та підвищує професійну планку, інтригуючи споживачів, колег і конкурентів новітніми рішеннями під час спеціалізованих виставок та форумів. Фірмовий магазин компанії працює у столиці, придбати суміші «Мак-Спрей» також можна в Івано-Франківську, Луцьку, Надвірній, Кропивницькому, Львові, Миколаєві, Хмельницькому. «Усі наші замовники задоволені результатом і стають постійними клієнтами. Щоправда, за умови суворого дотримання вимог застосування сумішей лінійки «Мак-Спрей» таке покриття має довічний термін гарантії, витримує кілька перефарбувань. Тому «ланцюгова реакція» партнерства продовжується здебільшого у вигляді звернень друзів та знайомих тих, хто працював із нами раніше», ‒ зізнається Євген Миколайович. Серед перспектив «Мікс М» ‒ збільшення обсягів виробництва, поповнення асортименту продукції, вихід на міжнародний простір. А, як свідчить досвід роботи компанії на українському ринку, ексклюзивним вбранням для стін і стель їй під силу приємно здивувати навіть найвимогливішого споживача.

www.mak-sprei.ua

Підготувала Ольга Радучич

Список Статей