Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Cучасні ліфти та ескалатори Мitsubishi уже в Україні

shanghai tower«Шанхай Міцубіші Елеватор» – потужний виробник ліфтів та ескалаторів із щорічним обсягом виробництва понад 75 тис. одиниць, котрий постачає свою продукцію у 77 країн світу. Компанія досягла ви- сокого міжнародного рівня за технологією та якістю продукції завдя- ки активному впровадженню японської ліфтової потужності фірми Мitsubishi, а також власних технологічних розробок.

986Найсучаснішим досягненням компанії є перші у світі ліфти із швидкістю 20,5 м/сек та ескалатори зі спіральною формою руху, що успішно за- рекомендували себе у роботі. Слід зазначити: робочий ресурс обладнання «Шанхай Міцубі- ші Елеватор» складає 50 років у порівняні з 25 роками, що нині надають інші фірми. Кнопки виклику розраховані на 5 мільйонів натискань. Пристрої частотного регулювання служитимуть 25 років без контролю складових елементів. Порівняємо: гарантійний термін від інших виробників ліфтів лише на 12 років.

Якість продукції заводу постійно підтверджується відповідною сертифікацією за системами ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Ліфти та ескалатори, що поставляються в Україну, мають відповідну сертифікацію з гарантійним терміном обладнання 36 місяців. Ліфти та ескалатори «Шанхай Міцубіші Елеватор» успішно працюють в готелях, офісах, житлових будинках та торговельно-розважальних комплексах. ТОВ «Міцуї 18842Технолоджіс», як єдиний офіційний представник компанії «Шанхай Міцубіші Елеватор» в Україні, виконує постачання обладнання, монтажні й налагоджувальні роботи та приймає обладнання на обслуговування.

Список Статей