Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

«СВП Майстер»: нові формати ремонтів «Круглий метр»

lolГалузь будівництва – всеосяжна, має багато напрямів та відгалужень. І часто людині, яка бажає зробити ремонт, важко зорієнтуватись серед різноманіття пропозицій. Тому фахівці компанії «СВП Майстер» створили платформу стильного ремонту – «Круглий метр», зосередившись на вдосконаленні житлових та офісних приміщень.

 Придбавши квартиру, ми не можемо відчути абсолютне полегшення і повноцінну радість від покупки. Адже попереду ‒ довгий процес ремонту, до якого, особливо у старшого покоління, ставлення неоднозначне. Згадаймо популярний вираз: «Ремонт неможливо закінчити, його можна тільки призупинити». Фахівці платформи стильного ремонту «Круглий метр» вбачають свою місію в подоланні цього стереотипу, створивши світ, у якому простір розширюється і змінюється за вашим бажанням. І не вірте тому, хто каже, що ремонт приносить суцільні незручності. Ремонт ‒ це формування вашого нового середовища.

І воно має бути зручним та комфортним. Платформа «Круглий метр» ‒ це місце, де завжди прислухаються до побажань замовника та втілюють їх у життя. Аби допомогти зосередитись на омріяному ремонті, фахівці компанії «СВП Майстер» розробили проекти шоу-румів. Такий підхід дає можливість оцінити якість робіт та організацію внутрішнього простору. Це зокрема сприятиме зручному вибору влас- ного стилю. «Приватна квартира – це закритий об’єкт.

Ніхто, крім господарів, не може оцінити якість ремонту. Тож шоу-рум – чудовий спосіб розповісти про свою роботу. Ми прагнемо, аби люди мали змогу вибрати на реальних прикладах наших робіт, а не лише рекламних обіцянок», ‒ зазначив керівник компанії «СВП Майстер» Володимир Свірський. “ Шоу-руми платформи стиль- Ремонт це формуван ня вашого середо вища, яке має бути зручним та ком фортним „ Одразу два нові шоу-руми платформи стильного ремонту «Круглий метр» відчинили свої двері в листопаді цього року. Цей шоу-рум ‒ другий спільний проект «СВП Майстра» із компанією «Ковальська Нерухомість».

Інтер’єр квартири на вулиці Вірменській – сучасний, з елементами скандинавського стилю в деталях і декорі інтер’єру. «У цьому шоу-румі ми показали, яким чином, істотно не змінюючи стандартне планування, можна розширити простір за рахунок незви- чайного поєднання матеріалів. Основні білий та бежевий кольори з акцентами в монохромних яскравих тонах морської хвилі і нічного неба та стильні сучасні меблі ‒ все це створює просторовий і живий інтер’єр квартири для молодої і активної сім’ї з великими планами на майбутнє.

Під час створення дизайну інтер’єру головним завданням було акцентувати увагу на простоті ліній і форм, передати яскравий настрій. Квартира «дихає» світлом, простором та свіжістю», ‒ розповіла автор та реалізатор проектів шоу-румів Тетяна Сорокіна.

Шоу-рум «Либідь» 

Шоу-рум «Ли- бідь» ‒ результат співпраці компанії «СВП Майстер» із забудовником «Укрбуд». У цьому шоу-румі, розташованому в діловому серці столиці, робота дизайнера розпочалася з перепланування квартири. Завдяки вдалому рішенню від забудовника, функціональному розподілу простору та зонуванню однокімнатна квартира перетворилася на трикімнатну. «Головною метою проекту було створення зручно- го планування з раціональним використанням площі, а також затишного інтер’єру з максимальним природ- ним освітленням: спальня у теплих тонах з великою шафою-купе, комфортна вітальня та їдальня із лаунж- зоною. Родзинка інтер’єру ‒ підвісне крісло біля вікна з чудовим краєвидом на вулицю Казимира Малевича. Слід зазначити, що в інтер’єрі використано декоративні елементи, що сприяють візуальному розширенню простору», ‒ зазначила дизайнер Тетяна Сорокіна.

Наші шоу-руми: «Либідь» вул. Боженка, буд. 89, кв. 86 Тел.: (067) 341-86-31 Дарина (067) 341-86-32 Максим «На Вірменській» вул. Вірменська, буд. 6-а, кв. 311 Тел.: (067) 828-29-01 Олександр «Зарічний» вул. Зарічна, буд. 1-г, кв. 3 Тел.: (067) 824-51-04 Богдана «Драгоманова» Вул. Драгоманова, буд. 2, кв. 5 Тел.: (067) 341-86-84 Тетяна Центральний офіс 02068, Київ, вул. Г. Ахматової, 13, оф. 113 Тел.: 044/ 364 68 29; 067/ 313 65 19 www.svpmaster.com.ua Шоу-рум «Либідь» Довідка Компанія «СВП Майстер» 13 років поспіль працює у сфері будівництва. Весь цей час ми накопичували досвід, збирали навколо себе справжніх професіоналів, які вдало перетворюють навколишнє середовище у зручний затишний простір із відображенням внутрішнього світу замовника. Наші пар- тнери підтримують концепцію комфортних ремонтів і допомагають нам втілювати її у життя завдяки лояльним партнерським цінам на матеріали та комплектуючі.

Список Статей