Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

CRH об’єднує цементні підприємства України під одним брендом

6000x3000-140416-05 board crh bagsГрупа CRH (Cement Roadstone Holding), заснована 1970 року в Ірландії, належить до двійки найбільших світових виробників будівельних матеріалів. Компанія провадить свою діяльність у 31 країні. На близько 3900 її підприємств працює понад 89 тисяч спеціалістів. До складу CRH в Україні входять 3 цементні заводи: ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» (Одеський цементний завод) і ПАТ «Миколаївцемент». З березня поточного року вони почали випуск продукції під одним брендом CRH.

 

«Впровадження єдиного бренду знаменує новий підхід CRH до бізнесу в Україні.  Такий підхід підвищить ефективність та посприяє створенню гідного іміджу компанії. Нею пишатимуться працівники та клієнти, а також інші зацікавлені сторони та громадськість», ‒ повідомив керуючий компаніями групи CRH в Україні Баррі Леонард.За його словами, новий підхід передбачає три головні завдання, а саме:впровадження на всіх трьох підприємствах єдиних операційних та управлінських систем, що базуватимуться на найкращих світових практиках CRH;

 

  • позиціонування «єдиного» портфеля продукції на ринку й досягнення найвищих якості та рівня обслуговування клієнтів;
  • усі три цементні заводи CRH в Україні реалізовуватимуть єдину політику у сфері корпоративної соціальної відповідальності. 

 «CRH в Україні дбає про безпеку та здоров’я населення, охорону навколишнього середовища та освіту й підтримує соціальні ініціативи в цих сферах. Так, освітня Програма стажування для випускників ВНЗ України, реалізована компанією 2015 року, перемогла в національному конкурсі проектів корпоративної соціальної відповідальності, який щорічно організовує «Центр «Розвиток КСВ».  Незабаром CRH розпочне другий етап цієї Програми», ‒ розповів Баррі Леонард.

Керівництво групи CRH переконане, що об’єднання продукції під одним брендом отримає позитивний відгук і підтримку як серед працівників компанії, так і учасників будівельного ринку та громадськості. 

     Довідка

 ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.) ‒ це одне з найсучасніших і найефективніших підприємств із сухим способом виробництва клінкеру в Європі. Його потужність – 2,2 млн т клінкеру на рік. Завод діє з 1970 року, а з 1999-го входить до складу групи CRH.

 ТОВ «Цемент» (Одеський цементний завод) є найбільшим виробником цементу на півдні України. Підприємство розпочало роботу 1965 року, а в кінці 2011-го увійшло до CRH.

ПАТ «Миколаївцемент» є регіональним лідером на ринку Львівської області. Завод діє з 1950 року, 2013-го його придбала група CRH.

 

www.crhukraine.com

Список Статей