Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Будівельна компанія GEOS: світло у вашому вікні

Ви мрієте про нову квартиру, та не до кінця розумієте, якою вона має бути і який шлях пройти до її купівлі? Тоді вам сюди. Компанія GEOS – один із найбільших представників будівельного ринку з 10-річною репутацією – знає про житло все, а головне – дослухається до побажань клієнтів. Недаремно вона стала кращим девелопером 2013-го та кращою будівельною компанією 2014 року за підсумками національного конкурсу «Професійне визнання». Та навіть не це найкрасномовніше говорить про компанію, а зізнання співробітників, що найбільшою нагородою за їхню роботу є світло у вікнах щасливих новоселів

10 років – лише початок: Компанія GEOS з’явилася на українському будівельному ринку в 2004 році. Минуло трохи більше десятиріччя, а досягнень стільки, що вистачило б на кілька забудовників. За цей час створено потужну команду з понад 1000 професіоналів, розроблено надійний конкурентоспромож ний інструментарій та сформовано власне бачення сучасного житла. Житла, комфортного для всіх та ідеального для конкретної сім’ї. Ювілей компанія святкувала, уже маючи в активі близько 10 житлових проектів у Києві.

Станом на сьогодні введено вексплуатацію ЖК Avenue 14–16 (бульв. Дружби народів, 2013), Chelsea Tower (ст. м. «Олімпійська», 2014), Nobel Homes (ст. м. «Університет», 2015), Lemonade (ст. м. «Васильківська», 2015), 1-і черги комплексів Gloria Park (ст. м. «Нивки», 2015) та Soho Residence (ст. м. «Деміївська», 2015). Чекають на
свою чергу комплекси BonApart (ст. м. «Контрактова площа»), Richmond (Печерськ), Geneva (ст. м. «Шулявська»), 2-га та 3-тя черги комплексів Soho Residence і Gloria Park. До того ж, як розповіли представники компанії, на 2016 рік запланова но ще багато цікавих і амбітних проектів. До речі, одночасне будівництво кількох масштабних об’єктів – суттєва перевага GEOS. Їхнє число може сягати десятка, але якість виконання та строки від цього не страждають. «Заплановано» в компанії – синонім «гарантовано». Ще жодного разу тут не було відкладено здачу об’єкта, швидше навпаки, роботи завершувалися завчасно.

Забудовник впевнено завойовує довіру не лише вітчизняного інвестора. Нерухомість під логотипом GEOS незабаром з’явиться в США (Чикаго), Угорщині (Будапешт) та Польщі (під Краковом). Зокрема, у Чикаго в елітному районі незабаром постане житловий будинок преміум-класу. На цьому компанія не має наміру зупинятися, у планах – розширення географії забудов.

Ключові моменти успіху: Вийти на такий солідний рівень за відносно короткий як для учасника будівельного ринку період компанії GEOS вдалося завдяки правильно обраній стратегії та вдало визначеним пріоритетам. Надійність і стабільність. Залізне правило компанії – за будь-яких умов не зривати задекларовані строки виконання робіт. Раніше – так, пізніше – ніколи. GEOS – один із небагатьох українських девелоперів, на рахунку якого жодних довгобудов.

Прозорість та відкритість. Компанія діє тільки в рамках закону й активно взаємодіє з наявними та потенційними інвесторами. Вона має всю потрібну для діяльності дозвільну документацію, надає юридичну консультацію під час оформлення угод, оприлюднює інформацію про етапи будівництва та плани на перспективу. Курс на вдосконалення. Досягши високого рівня в проектуванні та обслуговуванні клієнтів, опанувавши інноваційні технології, впровадивши екологічно чисті сертифіковані будівельні матеріали та перевірені інжинірингові системи, GEOS не зупиняється і не спочиває на лаврах. Компанія постійно вдосконалює методи будівництва та вивчає попит, щоб бути попереду конкурентів і дедалі зміцнювати свою репутацію. На результат не доводиться довго чекати. Лише у 2014 році GEOS здобула чотири дипломи на престижних профільних конкурсах. Повний пакет послуг. Компанія GEOS представляє собою девелопера, який займається організаційними, проектувальними, будівельними та рекламними процесами, а також сам реалізує об’єкти нерухомості. До того ж компанія має належний інструментарій для розробки власних дизайнерських проектів. Житло для всіх. У компанії широкий діапазон пропозицій: від доступного житла до апартаментів преміум-класу в елітних районах столиці.

Політика GEOS полягає в максимальному задоволенні потреб та побажань усіх категорій клієнтів – із різними статками та естетичними смаками. Не просто побудувати й реалізувати, а створити максимальний комфорт для кожної людини чи сім’ї, яка звернулася в компанію. Із цією метою спеціалісти відділу продажів (хто, як не вони, найкраще знають споживача), поліпшуючи планування квартир, відшліфовують мало не кожен квадратний метр архітектурного проекту, доки самі не закохаються в результат. Лише після погодження з ними проект іде в роботу. Від задуму до втілення. Представники відділу продажів проходять зі своїми клієнтами весь шлях – від зародження задуму до його втілення. Їм є що запропонувати інвесторові: сучасні просторові рішення квартир, гарний вигляд із вікон, зручні розташування  будинків з сучасною інфраструктурою, наявність парків, дитячих майданчиків, паркінгів, а ще – приваблива система бонусів. На етапі вибору та оформлення документів ріелтор стає надійним порадником і другом покупця. Та навіть із продажем квартири цей зв'язок для нього не вривається. Співробітники GEOS кажуть, що проїжджаючи повз зданий будинок і дивлячись на світло у вікнах, відчувають щастя. Щастя від того, що вони причетні до великої таїни – створення родинного затишку.

Список Статей