Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Міжнародний промисловий форум-2017

DSC 0670З 21 по 24 листопада у Міжнародному виставковому центрі у Києві відбулася найбільша в Україні виставкова подія машинобудівного спрямування, офіційно сертифікована та визнана UFI-Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії, ‒ Міжнародний промисловий форум-2017. Цьогоріч особливістю заходу стала презентація значної кількості обладнання для лазерного розкрою металу. Порівнюючи якісне та кількісне наповнення виставки з попередніми роками, можна відзначити зростання уваги до інноваційних технологій і тенденцію до їх поступового впровадження у вітчизняному виробництві.

 

Зростання інтересу до українського ринку у світі підтверджується розширенням колективних експозицій виробничих підприємств із Китаю, Туреччини та Чехії, які цього року представили значну кількість натурних зразків продукції. Загалом у Форумі взяли участь понад 330 підприємств, що презентували технології та продукцію з 29 країн світу: Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Великої Британії, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Іспанії, Італії, Китаю, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Південної Кореї, Польщі, Сербії, Словаччини, Словенії, США, Туреччини, Фінляндії, IMG 95211Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії. Загальна площа експозиції становила 17 тис. кв. м. Як зазначили організатори заходу ‒ Міжнародний виставковий центр, на виставці побували більш ніж 11 тис. відвідувачів.

Підприємства вітчизняного машинобудівного комплексу гідно презентували на стендах свою продукцію та розробки в галузі металообробки, приладобудування, вантажопідйомного і складського обладнання.

У рамках напряму «УкрЗварювання» цього року відбулися заходи, спрямовані на підвищення престижу робітничих професій та заохочення спеціалістів-професіоналів галузі, ‒ науково-практична конференція «Сучасні проблеми зварювального виробництва» та XII Відкритий конкурс професійної майстерності зварників України «Золотий кубок Бенардоса-2017».

Як зауважив представник Асоціації зварників України ‒ організатора конкурсу, головний зварник Одеського припортового заводу Олександр Воробйов, нині в Україні існує дві проблеми ‒ неналежна підготовка робітничих кадрів та відтік спеціалістів за кордон, особливо в останні 5 років. На жаль, у нашій країні училища та виробництво ‒ це два окремі світи. Підприємства самотужки вирішують ці проблеми, готуючи собі фахівців, ‒ навчають та проводять перепідготовку. Аби подолати цю прогалину, Асоціація зварників України ініціює навчальні семінари, майстер-класи та конкурси.

IMG 95188«Відкритий конкурс професійної майстерності зварників України проводиться з 2001 року раз на два роки. Цьогоріч змагання було приурочено до 25-річчя Асоціації зварників України та 175-річчя від дня народження винахідника дугового зварювання Миколи Бенардоса. Показати свою професійну майстерність у конкурсі зібралися 26 зварників з 11 підприємств і двоє учнів професійно-технічних навчальних закладів України, а також один учасник із Білорусі. Конкурсанти працювали на обладнанні світових брендів Kemppi, Oerlikon, Crepov, яке надали цьогорічні спонсори ‒ компанія «Саміт» (м. Дніпро) та «Ідель» (м. Одеса). Переможців обирали в номінаціях: «ручне дугове зварювання покритим електродом», «дугове зварювання електродом, що плавиться в активних газах» та «дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертних газах». Лауреати змагання наступного року представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі в Китаї», ‒ зазначив Олександр Воробйов.

Список Статей