Наши контакты: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Ліфти «Міцуї»: привілей висотного підйому

photo 2019 06 18 09 20 41 ЗадзеркалляВони безшумні. Їх можна не відчути під час руху. Але в них можна себе побачити в багатосторонньому віддзеркаленні. А ще вони гарантовано доправлять Вас на потрібний поверх. Вони – це нові ліфти від компанії ТОВ «МІЦУЇ УКРАЇНА», перевагами яких уже зовсім скоро скористаються мешканці вишуканого житлового комплексу в стилі британської неокласики «Нова Англія». Серед людей поширений вислів: «при дорозі нагору ліфт не працює». Але точно не у випадку з ліфтами «МІЦУЇ», які легко підкорюють всі поверхи на будь-якій висоті.

«Нова Англія» – це щасливе поєднання європейського ідеалу комфортного проживання у динамічному мегаполісі з розміреним, тихим життям англійського міста. Житловий комплекс закритого типу, що складається з 11 будинків у єдиному архітектурному стилі та з власною повноцінною інфраструктурою: на території розташовані дитячий садочок і початкова школа, тенісні корти і спортивні майданчики. До того ж передбачені наземні (гостьові) та підземні (стаціонарні) паркінги. А зовсім поруч розташований Голосіївський парк, один із найдавніших і найбільших у Європі, у якому приємно прогулятися будь-якої пори року. Додайте те, що «Нова Англія» побудована на достатній відстані від швидкісних магістралей, що дозволяє створити спокійну атмосферу «міста у місті», – і картина щасливого затишку, умов для щоденного вдосконалення при сходженні нагору готова.

phto 2019 06 18 09 21 24 ЛогатипАле для повноцінного щастя та комфорту жителям багатоповерхових будинків необхідно, щоб ліфти працювали бездоганно і без зайвого шуму. Саме тому для забезпечення належного сервісу при користуванні ліфтами мешканцям 2 черги «Нової Англії» запропоновано продукцію від компанії ТОВ «МІЦУЇ УКРАЇНА».

Важливо, що вона виконує повний цикл робіт з облаштування ліфтів: постачання, монтаж, налагодження та подальше їх обслуговування. А гарантійний термін ліфтового обладнання становить 36 місяців. Важливими характеристиками ліфтів «МІЦУЇ» є безшумність, енергоекономічність, надвисока плавність руху і точність зупинки. Зручність користування ліфтами забезпечують вказівники поверху і напрямку руху на кожному поверсі. Антивандальні дзеркала з нержавіючої сталі на всю висоту кабіни дають змогу користувачам додати останні штрихи у зовнішньому вигляді. Усі ці складові комфорту ліфтів «МІЦУЇ» повною мірою відчують мешканці будинків «Брістоль», «Бірмінгем» та «Честер» ЖК «Нова Англія».

Датське хюгге, шведське лагом, кенійське акуна матата – жителі різних країн самі обирають свій стиль та філософію життя. Якщо ви шукаєте елегантний стиль, щасливе середовище, в якому є все для швидкого підняття нагору, – це «Нова Англія» із сучасними ліфтами «МІЦУЇ».

Список Статей