Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

img 9450 3 2 1 1Одна з найбільших будівельних компаній Київщини Інвестиційна група "MOLODIST" першою після деокупації відновила роботу в регіоні та доєдналася до державної програми іпотечного кредитування "єОселя". Державна іпотека дає можливість придбати житло під 3% для пільгових категорій і 7% для всіх інших, коли банки пропонують ставки 18-25%. При цьому щомісячний кредитний платіж за державною іпотекою дорівнює середній вартості оренди однокімнатної квартири. Хто і за яких умов та в яких житлових комплексах передмістя зможе взяти посильний кредит на купівлю квартири, розповів СЕО ІГ "MOLODIST" Антон Мирончук.

Ольга ДенисюкНа жаль, війна безжально примножує кількість руйнувань житлової, промислової та енергетичної інфраструктури. І ми маємо бути готові як фахівці, як українська спільнота у взаємодії давати відповідь на ці виклики. Ефективна кооперація та партнерство — це кращий шанс для швидшого повернення до мирного життя та розвитку держави. З огляду на ці обставини Київський національний університет будівництва і архітектури намагатиметься всіляко допомагати відновленню міст та територій, залучати до роботи партнерські компанії з України і ззовні, брати участь у гуманітарних проєктах та відкривати нові напрями. Один із таких кроків — діяльність Центру ділового партнерства та медіапроєктів КНУБА. Про його мету і перші напрацювання розповіла Ольга Денисюк, помічниця ректора КНУБА та керівниця Центру.

6Житлові комплекси Інвестиційної групи «MOLODIST» — це не просто будинки, це стиль життя кожного мешканця, втілений у квадратних метрах. Ми не лише будуємо, ми створюємо для людей простір, у якому вони живуть, працюють, реалізують свої мрії і насолоджуються життям.

Інвестиційна група «MOLODIST» поєднує в собі багаторічний досвід будівництва, креативні ідеї, сучасний підхід до інфраструктури та, найголовніше, мету – зробити життя людей кращим. Кожен збудований будинок надихає нас на те, щоб створювати дещо більше, ніж житло. Ми прагнемо формувати й диктувати нові тенденції і створювати майбутнє. Впевнено можу стверджувати – ми будуємо життя!

головнаКомпанія «І.Б.К. ДЕВЕЛОПМЕНТ» однією з перших взяла участь у відбудові звільненої Київщини, показавши при цьому позитивні результати. Нині ця компанія активно працює в секторі комерційного будівництва, продовжуючи свою роботу в рамках державних програм з відбудови. Вона також робить значний внесок у розвиток освіти, створюючи комфортні та безпечні умови для дітей. Ведуться роботи з реконструкції будівель медичних амбулаторій загальної практики — сімейної медицини, а також будується заклад культурно-просвітницького і спортивного обслуговування населення та реабілітації учасників АТО. Що допомагає компанії ставати сильнішою, про плани на майбутнє і стратегію розвитку розповів Віталій Жуківський, директор «І.Б.К. ДЕВЕЛОПМЕНТ».

головнаСьогодні існує багато різних рішень, які можуть пришвидшити процес ремонту чи будівництва завдяки своїм інноваційності та практичності. Окрім того, їх застосування дає змогу значно здешевити проєкт, не впливаючи при цьому на якість. Це досить актуально під час відбудови зруйнованого житла чи споруд різного призначення, а також при створенні простору для маломобільних груп населення.

Одне з таких рішень — регульовані опори. Що це таке, які особливості під час монтажу, експлуатації та використання — розповіла Тетяна Павловська, керівниця напряму компанії «Санстор Україна».

2Наразі перед українським бізнесом стоять два найважливіші завдання: допомога нашим захисникам та підтримка промислового зростання як основи економічного розвитку країни. При цьому не менш важливо бути гнучким у прийнятті рішень та своєчасно реагувати на зміни й запити ринку. Яскравий приклад — завод «АБ Столичний», який запропонував одне з найкращих на сьогодні рішень щодо захисту населення — укриття із збірного залізобетону. Більш детально про розробку підприємства розповіла генеральна директорка ПрАТ «АБ Столичний» Анна Левандовська.

головнаМи віримо, що Україна зовсім скоро стане частиною Європейського Союзу. Але щоб бути рівноправними «гравцями» на ринку будівельних матеріалів, вітчизняним компаніям потрібно мати якісний продукт, який би відповідав вимогам сучасного світу та його потребам. Наприклад, створення безбар’єрного простору, який має стати єдиним стандартом для всіх громад України. Це дозволить розбудувати нові громадські простори з урахуванням потреб людей з інвалідністю, батьків із дітьми, людей похилого віку та інших маломобільних груп. Не менш важливо мати в асортименті позиції, які б задовольнили попит не тільки масштабного будівництва, а й приватного сектору. На прикладі матеріалів для благоустрою та гідроізоляції від SANSTORE хочемо показати, що в Україні є компанії, які можуть запропонувати різні рішення із застосуванням тільки якісної продукції, з інноваційним підходом та з урахуванням усіх потреб, у тому числі щодо інклюзивності.

Наш співрозмовник — Сергій Яцкевич, комерційний директор ТОВ «Санстор Україна».

головна 1Rubicon Holding на ринку з 2018 року. Розпочинала компанія з невеликих субпідрядних контрактів, залучення інвестицій в енергосервісні проєкти, брала участь у проєктах з термомодернізації житлових будинків, що є учасниками програм Фонду енергоефективності. Нещодавно викупила два об’єкти незавершеного будівництва у Бучі та Обухові й активно розвивається у девелопменті. Має напрям вантажної логістики. Про становлення, виклики та роботу компанії на будівельному ринку України розповів Євгеній Новосьолов, директор Rubicon Holding.

ГоловнаПонад 25 років компанія «ВІК БУД» залишається провідним вітчизняним виробником пінополістирольних плит (пінопласту) в Україні. Вона має постійних і надійних партнерів, що виробляють та постачають якісні будівельні матеріали, а фахівці компанії «ВІК БУД» консультують, комплектують і забезпечують клієнтів матеріалами для утеплення фасадів зі складу в Києві.

«ВІК БУД» знають і люблять клієнти, поважають конкуренти. Адже попри те, що компанія трансформується і змінюється відповідно до вимог часу, вона зберігає традиційно високі стандарти якості продукції.

Як розвивати бізнес під час воєнного стану? Наскільки амбітними є плани компанії на майбутнє? Завдяки яким перевагам вдається витримувати конкуренцію на ринку? Про це ми запитали заступника генерального директора з розвитку компанії «ВІК БУД» Євгена Захаренкова.

головнаОдним із найбільших галузевих об’єднань сьогодні є Конфедерація будівельників України (КБУ). До її складу входять понад 800 членів, а це близько 80% компаній будівельної галузі України. Головна мета КБУ на поточний момент — сприяння розвитку будівельної галузі України та підтримка активного діалогу щодо майбутньої відбудови на всіх рівнях. КБУ проводить заходи для консолідації спільних зусиль бізнесу щодо подолання наслідків російської воєнної агресії в Україні та координації дій для майбутньої відбудови. Про ключові завдання та найближчі плани КБУ в інтерв’ю Prof Build розповів Олександр Червак, виконавчий директор Конфедерації будівельників України.

Ільїн«УКРБУД» — це єдина державна акціонерна компанія в Україні з повним циклом будівництва. Вона створена з метою забезпечення реалізації економічних інтересів держави, пов’язаних із розвитком будівельної галузі, та створення умов для підвищення конкурентоспроможності промислового, цивільного та житлового будівництва. До її складу входять проєктні інститути, виробничо-будівельні компанії та навчально-курсові комбінати. Компанія здійснює проєктування об’єктів промислового і цивільного призначення, виконує будівельно-монтажні роботи, здійснює підготовку та перепідготовку робітничих кадрів для потреб будівельної галузі. Більш детально з планами та новими стратегіями компанії ознайомив Андрій Ільїн, голова правління ДАТ «БК «УКРБУД».

Лещинський 12022 рік став роком великих викликів для всіх, у тому числі й будівельних компаній. З початком повномасштабного вторгнення рф у перші півроку будівельний бізнес активно долучився до захисту та оборони територіальних громад і надавав підтримку всіма можливими засобами Міністерству оборони та його підрозділам. Як сьогодні живе будівельна галузь, що поліпшилось, а які проблеми залишилися — про це розповів Віктор Лещинський, президент Національного експертно-будівельного альянсу України, голова Наглядової ради Державного акціонерного товариства «Будівельна компанія «УКРБУД». 

Олексій Єжов копіяСьогодні є велика потреба в оцінюванні наслідків руйнування житлового фонду, об’єктів критичної інфраструктури, громадського, соціального, історико-культурного та освітнього призначення. Адже перш ніж перейти до прийняття рішень щодо шляхів відновлення зруйнованого майна, потрібно чітко розуміти рівень його пошкодження. І дуже важливо, щоб на цьому етапі були враховані всі показники та передбачені наслідки. Більш детально про всі тонкощі цього процесу розповів Олексій Єжов, головний архітектор ДП «Проектний інститут «Київський ПРОМБУДПРОЕКТ».

3Як показав досвід минулого року, український бізнес виявився досить адаптивним. Компанії мали швидко знаходити нові шляхи і долати багато викликів, які принесла із собою повномасштабна війна з рф. Проте сьогодні більшість компаній повернулися до роботи, а деякі навіть розширили виробництво та географію продажів. Про свою стратегію «виживання» в умовах воєнного стану розповів власник компанії “Фасадні Рішення KMD” Дмитро Дрепін. 

Список Интервью