Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Декоративна штукатурка «американка»

DSC 4411Найдешевше оздоблення стін і стель, яке, незважаючи на приналежність до «бюджетної категорії», прекрасно виглядає в інтер’єрі, є довговічним, легким у виконанні. Вигідні умови з надання послуг оздоблення декором «Американка» пропонує ТОВ «Проф-Фарбування».

Які основні переваги оздоблення «Американка»? Коли варто вибрати саме «Американку»? Про це ми запитали Сергія Олександровича Демченка, директора ТОВ «Проф-Фарбування».

  Де можна застосовувати декоративну штукатурку «американка»?

Найчастіше «американка» використовується в житлових (місцях загального користування, сходові марші), адміністративних будівлях, медичних та навчальних закладах, торгових і розважальних центрах. 

Попри величезний асортимент рішень, серед споживачів спостерігається стабільно високий попит на цей вид оздоблення. У чому секрет популярності штукатурки «Американка»?

Думаю, кожна людина, яка хоча б раз у житті стикалася з питаннями ремонту, погодиться, що пріоритетними є швидкість виконання робіт та їх низька вартість. А з цими завданнями декоративна штукатурка «Американка» здатна впоратися на «відмінно».

«Американка» vs фарбування стін. Які переваги та недоліки має кожен із варіантів?

На мою думку, за всіма параметрами перевага на боці штукатурки «американка». Давайте поміркуємо. По-перше, для роботи підходить поверхня із чорновою штукатуркою: фактура «американка» приховує незначні дефекти стін, які при фарбуванні неприпустимі й помітні.

По-друге, при нанесенні американського декору скорочується робочий процес. Якщо фарбування передбачає аж 6 етапів, то оздоблення штукатуркою «американка» ‒ лише 2. 

Наскільки складним є робочий процес? Чи потрібне спеціальне обладнання?

Він доволі простий. Проте я би радив звертатися до досвідчених майстрів, адже завжди є нюанси. Ми виконуємо оздоблення декором «Американка» механізовано. Спочатку оцінюємо поверхню. Якщо вона підходить для цього виду декору, розпочинаємо нанесення фактури, а після висихання здійснюємо фарбування. Ось так ‒ легко і просто ‒ отримуємо бажаний результат!

Окрім простоти застосування, Ви наголошували на швидкості, що дуже важливо і при здачі об’єктів.

Приміром, за зміну одна ланка працівників (2-3 людини) здатна оздобити орієнтовно від 150 м2 площі. «Американка» ‒ рішення, яке дозволяє економити і час, і гроші. 

Яка ціна ваших послуг?

Наша ціна для комерційних приміщень 170 грн. м. кв робота з матеріалом.

https://prof-pokraska.com.ua/

Список Інтерв'ю