Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Інвестиційна група MOLODIST: турбота має бути в кожному квадратному метрі

234235Якими б не були важкими часи, які б не були випробування, головне — не зупинятися і продовжувати робити те, що вмієш найкраще. Для інвестиційної групи Molodist — це будувати й допомагати іншим. При цьому не просто зводити будинки, а реалізовувати унікальні проєкти, створюючи максимально комфортні місця для життя та розвитку бізнесу.

 

Prof Build:  Пане Антоне, ваша компанія — одна з небагатьох, яка продовжує працювати на будівельному ринку, незважаючи на війну і непросту ситуацію в країні. Як вам це вдається?

 

— Ми маємо глибоку позитивну історію. Це десятки зданих об’єктів та тисячі задоволених клієнтів. Швидкий початок робіт після завершення бойових дій на Київщині став можливим завдяки великому кредиту довіри до компанії від наших клієнтів та накопиченим резервам.11

Перш за все наша команда працює над усіма процесами, починаючи з проєктування. Будівництво об’єктів, контроль якості виконання робіт, закупівля матеріалів, реалізація нерухомості, її обслуговування — необхідно вникати у всі ці моменти, розуміти алгоритм дій, щоб отримати дійсно якісний продукт.

Незалежність — ще один важливий елемент успішної реалізації проєкту. У нас вона є — наявність повного арсеналу власної будівельної техніки забезпечує автономність Molodist, дозволяє завершувати всі роботи у чітко визначені терміни.

 

 

 

Prof Build: Чи відновили роботу на поточних об’єктах? Чи вдалося завершити об’єкти, що були на завершальному етапі будівництва? Чи є вже в планах нові?

 

— Відразу після деокупації Київщини ми сконцентрувалися саме на добудові розпочатих об’єктів. У 2022 році відновили роботу на 8 з 11 об’єктів. У поточному році плануємо відновити роботу на всіх об’єктах. При цьому три об’єкти було здано в експлуатацію, незважаючи на непросту економічну ситуацію. Наразі ми активно проєктуємо нові об’єкти будівництва в Ірпені та Вишневому.

 

 

Prof Build: Чи змінився у Вас підхід до роботи з інвесторами під час війни? Чи пропонуєте нові фінансові механізми для заохочення до придбання житла?

 

— У цьому питанні багато залежить від держави. Два основні механізми — іпотечне кредитування та компенсація за втрачене житло — мають бути забезпечені державними програмами. Уже є перші позитивні ластівки. Будемо сподіватися, що держава виділятиме фінансування на реалізацію цих програм.

22

 

Prof Build: Багато мешканців сучасних будинків скаржаться на недостатньо хорошу звукоізоляцію. Як ви вирішуєте це питання у своїх ЖК?

 

— Це відбувається через те, що частина забудовників у гонитві за собівартістю не виконують будівельних норм. Часто міжквартирні перестінки роблять, економлячи цеглу. Дехто взагалі умудряється використовувати матеріали, які не придатні для житлового будівництва.

Наші проєкти — це не просто зведення будинків. Повний пакет документів, використання якісних матеріалів для будівництва, оптимальні планування, зручні розташування ЖК, сучасні дизайнерські рішення в оформленні фасадів, під’їздів, стильне облаштування прибудинкових територій, відмінно розвинена інфраструктура комплексів — тут кожен відчує свою гармонію та європейський рівень життя. Адже, приймаючи якесь рішення під час будівництва об’єкта, ставимо собі запитання: «А мені б так було комфортно?» Люди довіряють нам будівництво своїх мрій, і це безцінно.

 

33 Prof Build: Будівельно-інвестиційна група Molodist стала однією з перших учасниць державної Програми забезпечення житлом учасників АТО та їхніх сімей в Ірпені та Вишневому. Розкажіть про це більш детально.

 

— Ще з 2014 року ми неодноразово підтримували наших воїнів. У цілому наша компанія передала учасникам бойових дій 70 квартир. Це житло в Ірпені та Вишневому. Ми впроваджували активну співпрацю з радами АТО Ірпеня та Вишневого. Виходили спільно з ними з пропозиціями щодо співпраці до місцевої влади. Дуже важливо, що нас чули. У результаті зародилася співпраця, в рамках якої ми змогли побудувати для хлопців та їхніх родин нове житло.

 

Prof Build: Яким ви бачите шлях відбудови країни після перемоги?

 

— Будівельна галузь — це локомотив, який має потягнути за собою економіку. Величезне значення для розвитку України буде мати повернення громадян до своїх міст та домівок. Ми повинні спільно зробити все можливе, щоб ті, хто втратив житло, хотіли і змогли залишитися в Україні. Приклад Ірпеня, сильно зруйнованого після бойових дій, демонструє, що швидка відбудова можлива.

Минуло трохи більше ніж півроку, а місто уже не впізнати. Активний розвиток міста пов’язаний із любов’ю та патріотизмом місцевих жителів до своєї громади. У цілому результат по державі прямо залежний від ефективної співпраці громадян, влади та відповідального бізнесу.

 

 

55Prof Build: Які нині стратегічні завдання?

 

— Перше — зберегти людей. Кадрова політика — це основне завдання нашого підприємства на найближчі роки. Друге — виконання зобов’язань перед нашими клієнтами. Як би не було важко, ми обов’язково виконаємо кожну умову кожного договору. Третє — за будь-яких умов слідувати нашим принципам при зведенні житла. Зокрема, ми дотримуємось концепції «місто в місті», продумуємо все до дрібниць, враховуючи різні вподобання та спосіб життя майбутніх мешканців. Серед пріоритетів — екологічність. Усі наші ЖК розміщені в екологічно чистій зоні, у будівництві використовуємо екологічні матеріали, дбаємо, щоб поруч із комплексом був парк, де мешканці можуть відновити сили в оточенні природи. Разом з тим тримаємо руку на пульсі тенденцій світової архітектури, намагаємось максимально вдало враховувати їх під час будівництва кожного об’єкта. Гармонія архітектури та природи — наш вибір.

У цілому житлові комплекси інвестиційної групи Molodist — це не просто будинки, це стиль життя кожного мешканця, втілений у квадратних метрах. Ми не лише будуємо, ми створюємо для людей простір, у якому вони живуть, працюють, реалізовують свої мрії і насолоджуються життям.

Інвестиційна група Molodist поєднує в собі багаторічний досвід будівництва, креативні ідеї, сучасний підхід до інфраструктури та, найголовніше, — мету зробити життя людей кращим. Кожен збудований будинок надихає нас на те, щоб створювати дещо більше, ніж житло. Ми прагнемо диктувати нові тенденції і створювати майбутнє.

З упевненістю можу стверджувати — ми будуємо життя!

 

44

Список Інтерв'ю