Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Антон Мирончук: «Яким має бути житло, що відповідатиме темпам сучасного життя?»

6Житлові комплекси Інвестиційної групи «MOLODIST» — це не просто будинки, це стиль життя кожного мешканця, втілений у квадратних метрах. Ми не лише будуємо, ми створюємо для людей простір, у якому вони живуть, працюють, реалізують свої мрії і насолоджуються життям.

Інвестиційна група «MOLODIST» поєднує в собі багаторічний досвід будівництва, креативні ідеї, сучасний підхід до інфраструктури та, найголовніше, мету – зробити життя людей кращим. Кожен збудований будинок надихає нас на те, щоб створювати дещо більше, ніж житло. Ми прагнемо формувати й диктувати нові тенденції і створювати майбутнє. Впевнено можу стверджувати – ми будуємо життя!

 

Антон МИРОНЧУК, СЕО Інвестиційної групи «MOLODIST»:

– Темп сучасного життя та попит на підвищення його якості формують нові запити щодо комфортного житла. Однотипні висотки вже не відповідають потребам жителям міст. Тому для відновлення та розвитку міської інфраструктури велике значення має зміна підходів до міського планування. У той час, коли міста ще працюють над створенням глобальних стратегій, Інвестиційна група «MOLODIST» уже будує по-новому, реалізуючи концепцію «Місто в місті», у центрі якої – людина. Згідно з цією концепцією більшість повсякденних потреб і послуг, таких як робота, покупки, освіта, охорона здоров’я та відпочинок, можна легко отримати в межах 15 хвилин пішки або на велосипеді від місця проживання. Цей підхід спрямований на зменшення використання автомобіля, сприяння здоровому та сталому способу життя, а головне – на підвищення добробуту та якості життя мешканців житлового комплексу.

photo 2023 11 02 15 42 285

Концепція «Місто в місті» на практиці

Багатофункціональні проєкти будівництва – результат становлення світової тенденції сталого розвитку економіки країн. Створювати житлові комплекси, що будуть забезпечувати все необхідне для комфортного життя, стало не лише трендом, а й необхідністю. Саме тому будівельні проєкти Інвестиційної групи «MOLODIST» сьогодні розробляються з урахуванням подальшого розвитку та масштабування простору, що створюється.

У житловому комплексі «Irpin City», як і в більшості наших комплексів, реалізується концепція «Місто в місті». Ми будуємо цілий мікрорайон із власною інфраструктурою. Тут передбачені супермаркет, магазини, фітнес-центр, салони краси, кафе, місця для відпочинку – усе для максимального комфорту мешканців. Для наймолодших жителів ми створили просторий дитячий майданчик та різноманітні ігрові зони. Також значну увагу приділено фізичному здоров’ю мешканців, яким доступні зони для «воркауту» з повним набором тренажерів для всіх груп мʼязів. Якщо ви мешкаєте тут, кожен ваш ранок буде прекрасним, а кожна пора року – казковою, адже комплекс розташований у мальовничій лісовій частині міста Ірпінь. Тут можна забути про міську метушню, натомість більше проводити часу з родиною, друзями чи просто присвятити його собі та своєму здоров’ю.1

Житловий комплекс «Irpin City» розташований на в’їзді в місто Ірпінь, за 7 км від найближчої станції столичного метро «Академмістечко». До нього можна швидко дістатися на громадському транспорті або на власному автомобілі чи навіть, як роблять деякі наші мешканці, велосипедом.

 

Жити в місті, не покидаючи житлового комплексу

Сьогодні варто вже створювати проєкти зі сприятливим середовищем, що спонукатиме до розвитку, творчості, діяльності, планування свого майбутнього. Дедалі більше зростає попит на ЖК, де можна жити в безпеці, працювати та відпочивати. Цікаві проєкти створюються з урахуванням потенційного масштабу розвитку. Урбаністика як світова тенденція нині сприяє ефективному нетворкінгу для людей. Майбутнє є у ком’юніті, де мешканці зацікавлені у створенні та підтримці дружньої атмосфери. Попит на створення соціальних зв’язків у межах концептуального житлового чи комерційного простору лише зростатиме.

2Ірпінь обирають кращі, поряд живуть люди зі схожими інтересами та статками. Місто 15 хвилин – це концепція міст майбутнього. «Місто-сад із розумним серцем», де навколишнє середовище, економіка та технології є пріоритетними для створення сталого та стійкого міста, яке має перспективи швидкого відновлення та економічного зростання – так бачить концепцію розвитку нашого міста глобальна компанія «Gensler», що розробляє для Ірпеня майстер-план. Це дуже перегукується з ідеологією та концепцією нашої компанії щодо зведення житлових комплексів. Будівництво житлового комплексу «Irpin City» базується на інноваційних підходах – тут усе найсучасніше, тут зібрані всі тренди, тут втілюється ідеологія колівінгу, тільки в масштабах комплексу, до якого увійде вісім будинків висотою до 16 поверхів.

Одним із вагомих трендів вважається створення житлових просторів, що мають свою екосистему. Поєднання всієї необхідної інфраструктури з відокремленим приватним простором, призначеним винятково для мешканців будинку, реалізується у форматі «двір-парк». Це створює комфортну і безпечну зону для відпочинку, без машин та без необхідності залишати територію житлового комплексу, щоб зробити необхідні покупки, відвідати фітнес-зал чи спа-салон, посидіти у кафе чи посмажити з друзями шашлик на мангалі у скверику поряд.3

Дуже зручно, коли максимум інфраструктурних об’єктів розташовані в пішій доступності від будинку чи взагалі на прибудинковій території.

У сучасних комплексах поняття «під’їзд» набуває формату вітальні чи лобі. Тут усе частіше можна побачити стильний інтер’єр зі зручними меблями, мінікав’ярнями, місцем для зберігання дитячих візків. Адже саме з цього приміщення починається перший контакт із домівкою, і він має бути комфортним, естетично привабливим, має виконувати функцію спільної вітальні, де можна поспілкуватися із сусідами.

 

Безпека як одна з базових потреб сьогодення

Територія комплексу «Irpin City» закрита і перебуває під цілодобовим відеоспостереженням та ретельною охороною. На в’їзді в комплекс розташований контрольно-пропускний пункт, який обмежує доступ небажаним гостям.

4Житловий комплекс «Irpin City» – це закрита територія з відкритою душею для своїх мешканців, це «місто в місті», у якому хочеться залишитись надовго. Вже облаштовано власну пішохідну територію з екозонами, дитячими і спортивними майданчиками, тінистими перголами та навіть кострищем. Тут кожен мешканець зможе провести вільний час, як його душа забажає.

Житловий комплекс «Irpin City» акредитований для участі в державній іпотечній програмі доступного кредитування житла для громадян «єОселя» та вже має інвесторів, що скористалися цією програмою та оформили пільгову іпотеку на готові квартири в житловому комплексі.

 Окрім житлового комплексу «Irpin City», інвестиційна група будує в Ірпені житлові комплекси «MOLODIST», «Фаворит Premium», «Олімп», «BURGUNDIA 3», «Атмосфера», а також «ATMOSFERA LIFE» у Вишневому.

Детальніше на сайті: www.molodist.life 

Список Інтерв'ю