Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Як новинні сайти сприяють єдності та розвитку бізнесу в Україні

daria samborskaУкраїнське суспільство у найскладніші для нашої держави часи зберегло свою єдність та згуртованість перед обличчям ворога, змогло максимально мобілізуватися на захист держави – у цьому велика заслуга медійників.

Онлайн-ресурси сьогодні не лише є джерелом інформації для мільйонів читачів, а й майданчиками для просування брендів. Саме вони допомагають бізнесам, які розвиваються, не лише заявити про себе світові, а й допомогти аудиторії краще пізнати певний продукт та підштовхнути її до дій. Але як це працює?

Ми поспілкувалися з головною редакторкою всеукраїнського онлайн-видання TrueUA Дар’єю Самборською, яке неупереджено та абсолютно незалежно висвітлює найважливіші події в Україні та світі.

ProfBuild: Дар’є, який тип взаємодії компаній/брендів і новинних сайтів, на вашу думку, на сьогодні є найоптимальнішим з погляду залучення аудиторії у контексті впізнаваності та заробітку?

Одним з ефективних способів такої взаємодії є партнерські проекти. Як правило, це співпраця онлайн-ресурсів з компаніями суміжної тематики, або відомими брендами. Перевагами цього є те, що редакція сайту самостійно вирішує, що буде актуально її читачам, і може гарантувати партнерам максимальний результат взаємодії. До того ж контент, який пропонує партнер, можна органічно вписати в дизайн сайту, попередньо узгодивши всі нюанси.

ProfBuild: А як щодо рекламних оголошень?

Такий вид реклами є частиною контенту сайту. Партнери розміщують на сайті свої посилання, які ведуть на їхні інформаційні ресурси. Це дозволяє користувачам не лише побачити рекламну пропозицію, а й придбати пропонований товар. Важливо розуміти, що партнерська взаємодія навіть у певний проміжок часу гарантує, що розміщені матеріали не будуть видалені у майбутньому, зокрема у випадку припинення співпраці. Крім цього, аудиторія новинних сайтів постійно поповнюється.

ProfBuild: У чому переваги для розміщення реклами саме на новинних сайтах?

Широке охоплення аудиторії. Новинні сайти – це можливість для компаній розповісти мільйонам читачів про переваги їхнього бізнесу, збільшити впізнаваність бренду та вирішити інші маркетингові задачі. До того ж новинні сайти часто надають партнерам комплекс інструментів, які компанії використовують для просування бренду і підвищення продажів саме за рахунок значної кількості показів й взаємодії.

Список Інтерв'ю