Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

СЕО ІГ «MOLODIST» Антон Мирончук: Чому компанія увійшла до десятки найактивніших будівельних компаній Київщини та яке житло шукають сьогодні українці

A26I0911 1Сучасна будівельна компанія — це не просто команда професіоналів, а справжній партнер, який допомагає втілити в життя найсміливіші архітектурні проєкти. Використання передових технологій, екологічних матеріалів та інноваційних рішень дозволяє створювати будівлі, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Інвестиційна група «MOLODIST» яскравий приклад компанії, яка прагне до досконалості в кожному проєкті, гарантуючи індивідуальний підхід та максимальне задоволення потреб клієнтів.

 

ProfBuild: Розкажіть про компанію Інвестиційна група «MOLODIST»

 

    – Попри повномасштабну війну Інвестиційна група «MOLODIST» однією з перших на Київщині відновила будівництво, знаходячи способи та шляхи продовжувати працювати. ІГ «MOLODIST» — це саме та компанія, яка встановлює вектор розвитку на ринку нерухомості Київського регіону. Адже в коло її інтересів входять не тільки новітні проєкти з будівництва сучасних, зручних, естетично гармонійних житлових комплексів у найкращих локаціях Ірпеня та Вишневого, а й інфраструктурні проєкти, метою яких є зробити життя містян максимально комфортним. За плечима компанії — знакові для Ірпеня обʼєкти соціальної інфраструктури: реконструювання дитячої поліклініки, участь у будівництві парків, розробка концепції створення Центральної площі та набережної.


ProfBuild: З якими складнощами зіштовхнулася компанія та як змогла продовжити будувати, незважаючи на обставини?
Зараз ІГ «MOLODIST» уже повністю відновила свою роботу, будуючи житло українцям, зміцнюючи економіку та надаючи робочі місця. Проте з початком бойових дій на території громади всі ресурси компанії — працівники, техніка, матеріали —  були задіяні в обороні Ірпеня. Керівництво компанії в повному складі, разом із громадою,  робили все, щоб перешкодити загарбникам у їхньому просуванні по нашій землі. Разом з тим з перших днів після деокупації компанія бере активну участь у відновленні громади. Нині в Ірпені вже відновлено всю критичну та соціальну інфраструктуру, у місті активно відновлюється житлова інфраструктура. Попри збитки, яких зазнала ІГ «MOLODIST», подорожчання будівельних матеріалів, нестачу кваліфікованих кадрів та значно менший рівень продажів у порівнянні з довоєнним рівнем, компанія змогла продовжити роботу. Сьогодні вже активно ведеться будівництво на всіх об’єктах. 

 

ProfBuild:  ІГ «MOLODIST» увійшла до десятки найактивніших забудовників Київщини. Скільки ж квадратних метрів житла було введено в експлуатацію?
– Так, дійсно, Інвестиційна група «MOLODIST» за рейтингом ЛУН є одним з лідерів будівельного ринку Київщини. Компанія ввела в експлуатацію 116 883 квадратних метрів житла від початку повномасштабного вторгнення, а це – 1 816 квартир у чотирьох житлових комплексах «Молодість», «Олімп», «Irpin City», «Атмосфера». Ще 2 920 квартир перебувають на стадії будівництва. У рейтингу враховувалися лише ЖК (без котеджів, таунхаусів), у яких є сертифікат про здачу, виданий з 24 лютого 2022 року до 31 грудня 2023 року. За цим критерієм наша компанія посіла восьму сходинку рейтингу найактивніших забудовників Києва та Київського регіону.

 

ProfBuild: Які обсяги будівництва реалізуються зараз?  Наведіть приклади на кількості будівельних матеріалів, які купує компанія?

– Досягнення будь-якої компанії — це її проєкти. А нам є чим пишатися. Завдяки партнерським взаємовідносинам із постачальниками та виробниками ми не тільки подолали проблему дефіциту будівельних матеріалів, а й стали одними з найбільших за обсягами покупців. До прикладу, об’єм готового бетону та суміші, використаних компанією за період з 24 лютого 2022 року до сьогодні, становить 35 404 м³. Для кращого розуміння наведу ще такий приклад: бетоновози бувають різних розмірів, з різною  місткістю — 7, 9, 10, 12 та 15 м³. Відповідно, якщо взяти середній показник 10 м³ в одній машині, то вийде, що ми придбали 3540 машин бетону та суміші. Цього бетону буде достатньо, щоб залити п’ять футбольних полів, як у НСК «Олімпійський», висотою 1 метр. Об’єм інших використаних будівельних матеріалів за цей період теж чималий — 50 010 м³ цегли, газоблоку та керамблоку, 35 400 м² покрівельних матеріалів, 18 090 м³ віконних конструкцій тощо.

 

 ProfBuild: Над якими проєктами зараз працює компанія «MOLODIST» та які комплекси були здані попри війну?
Компанія «MOLODIST» ні на день не збавляє темпів своєї роботи. Зараз одночасно зводилися сім житлових комплексів, а саме — «Молодість», «Олімп», «Irpin City», «Burgundia 3», «Фаворит Premium», «Атмосфера» та «Atmosfera Life». Усі житлові комплекси будуються за концепцією «Місто в місті». Це передбачає закриту територію без авто, яка охороняється, власний променад для прогулянок з місцями для відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками, а також всією необхідною інфраструктурою для комфортного життя мешканців. У 2023 році ми вручили ключі понад 500 родинам у ЖК «Irpin City», що в Ірпені, та приблизно 200 родинам у ЖК «Атмосфера» у Вишневому. 

А цього року, у перший день літа, вже понад 1000 родин отримали ключі від своїх нових квартир у житлових комплексах «Молодість» та «Олімп» в Ірпені. Мешканці вже розпочали ремонт у своїх квартирах, а бізнес у комерційних приміщеннях. Велика кількість людей вклали кошти в квартири в цих комплексах ще до повномасштабного вторгнення, тому без хвилювань не обійшлося. Проте зведені комплекси перевершили очікування, новосели їх оцінюють на «десять із десяти».

 

 ProfBuild: Розкажіть більше про найбільший проєкт компанії однойменний житловий комплекс «Молодість»?

– Житловий комплекс «Молодість» — це, без сумнівів, ідеальне місце для комфортного й щасливого життя. За проєктом в комплексі передбачено вісім п’ятиповерхових будинків, об’єднаних спільною ідеєю, інфраструктурою та територією. Поряд з комплексом знаходиться набережна, річка Ірпінь та ліс. Тому його мешканці щодня зможуть виходити на прогулянку чи пробіжку, кататися на велосипеді чи роликах або займатися йогою на свіжому повітрі.

Минулого року ЖК «Молодість» отримав відзнаку UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 у номінації «Житловий комплекс 2023». Місце розташування цього комплексу дуже вдале, адже він має окремий виїзд на Новоірпінську трасу.

 

 ProfBuild: Чи вплинули державні програми «єВідновлення» та «єОселя» на ринок нерухомості нового житла?

Державні програми «єВідновлення» та «єОселя» гарний приклад справедливої участі держави у відбудові та розвитку країни, а також підтримки ринку нерухомості. Люди, які отримали житловий сертифікат, самі обирають, куди вони спрямують кошти. А завдяки державному іпотечному кредитуванню власне житло для багатьох українців стало не мрією, а реальністю. 

Інвестиційна група «MOLODIST» є активним учасником цих програм та вже уклала майже сотню угод. А ЖК «Молодість» лідер по зацікавленості у клієнтів, які купують житло за державними програмами. 

І недаремно, адже, крім вдалого розташування, комплекс має багато інших переваг. Він збудований за концепцією «Місто в місті», його двір без авто, є прогулянкова алея через всю територію, облаштовані зони для відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, гарний ландшафтний дизайн, передбачено власний великий паркінг та будівництво дитячого садка. 

A26I2440

ProfBuild:  Як трансформувався попит на нерухомість та яке житло шукають сьогодні українці?

Сьогодні велика кількість інвесторів нового житла на Київщині віддає перевагу природі та спокою невеликих міст в обмін на раніше актуальну мобільність столиці. Беручи до уваги тенденцію переїзду людей з окупованих територій або ж із міст, що знаходяться поруч із територією бойових дій, велику роль почала відігравати держава. Кількість людей, які купують житло за державними програмами «єОселя» та «єВідновлення», постійно зростає.

Українці сьогодні шукать житло, яке б відповідало їхньому темпу життя, естетичним уподобанням і водночас забезпечувало всі їхні потреби. Поряд має бути все: магазини, аптеки, банкомати, кав’ярні, поштові відділення, салони краси, школи, дитячі садочки. Для сучасного споживача важливо, щоб і природа була поруч. Місце для життя та відпочинку з рекреаційною складовою — ось, що шукають.

 

ProfBuild:  Над якими інфраструктурними об’єктами працюєте зараз?
У складі «Burgundia 3» вже будується прогулянкова алея з фонтанами та  елементами ландшафтного дизайну європейського формату. Алея стане частиною великого громадського променаду від вулиці Західної до річки Буча.

 

ProfBuild:  Які подальші плани на проєкти компані?

– Доки триває активне будівництво другої черги житлового комплексу «Молодість», ми вже приступили до розробки концепції будівництва третьої черги ЖК. Там наразі тривають роботи з улаштування поля фундаменту. Проте вже зараз можна здійснити онлайн 3-D тур житловим комплексом у всіх чергах будинків. Ми активно працюємо не лише над будівництвом житла та інфраструктури поряд. Одним з наших пріоритетів є створення зручних сервісів. До прикладу, мешканцям першої черги вже доступний сервіс розумної системи домофонії Akuvox, щоб отримувати дзвінки на мобільний додаток, використовувати розпізнавання обличчя, Bluetooth та інші корисні функції. Проте в новій черзі будинків ми плануємо реалізувати більшу кількість інновацій та технічних рішень. Скажемо так: цифровізація комплексів  це наші глобальні плани для покращення комфорту наших мешканців.

A26I7032 01

Список Інтерв'ю