Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Віталій Ганжа: «У людях ціную вірність: своїм ідеалам, сім’ї, друзям, роботі»

«Ми повинні випромінювати тепло, щоб людям було добре поряд із нами. Але вони мають відчувати, що джерелом цього тепла є наша єдність з Богом», ‒ сказав свого часу німецький фізик Ю́ліус Ро́берт фон Ма́єр, який одним із перших обґрунтував закон термодинаміки. Таке тепло і світло випромінює духовно зріла, працелюбна і відповідальна людина ‒ генеральний директор групи компаній Royal House Віталій Ганжа. На 20-й ювілейній церемонії «Людина року-2015» він отримав почесну нагороду у  номінації  «Підприємець року». Зізнається: ця перемога була би неможливою без підтримки батьків, власного колективу та, звичайно, віри в Бога. 

‒ Віталію Вікторовичу, нещодавно ви стали володарем премії «Людина року-2015» у  номінації  «Підприємець року». Вітаємо Вас! 

 

Дякую! Цим досягненням я завдячую Богу, батькам і своєму колективу. 

Це результат роботи  людей, які працюють поряд зі мною щоденно; християнських цінностей, які ми несемо в цей світ; добра, яке ми творимо від душі. Низький уклін чудовим спеціалістам  нашої компанії ‒ завдяки ним вдалося отримати цю почесну нагороду. 

 

‒ Безперечно, успіх компанії –  результат роботи усього колективу. За яким принципом підбираєте працівників у свою команду? 

 

Підбору працівників приділяємо велику увагу. У нас працюють істинні християни, які сповідують біблійні цінності, і для яких існує поняття честі, професіоналізму, відданості своїй справі. Я довіряю інтуїції і нікого не беру на роботу тільки «за дипломом». Намагаюся відчути енергетику людини, і зазвичай моє перше враження досить об’єктивне. Звісно, іноді  помиляюся, і це завжди болісно. 

 

‒ Які якості найбільше цінуєте в людях? 

 

Найперше, вірність. Вірність своїм ідеалам, сім’ї, друзям, роботі… І, зокрема, вірність Богу. Саме такий підхід дає можливість дотримуватися заповідей Божих. Ціную чесність і порядність. Якщо чорне, то чорне, якщо біле, то біле. Без лукавства. Бо коли намагаються поєднати чорне з білим – виходить напівтон.    

 

– У чому полягає секрет Вашого успіху? 

 

Коли людина займається тим, що їй до вподоби, то вона згодом стає професіоналом у своїй справі. А професіоналам властиво постійно розвиватися, удосконалювати  навики й отримувати від цього моральне та емоційне задоволення. І коли людина досягає високого рівня, то починає притягувати до себе інших висококваліфікованих фахівців. У цьому весь секрет. 

 

– Назвіть конкуретні переваги компанії Royal House серед інших забудовників? 

 

У портфелі групи компаній Royal House ‒ 25 успішних проектів, 60 тис. кв. м побудованого житла і тисячі щасливих власників нових комфортних помешкань. 

Квартири у житлових будинках клубного типу «Британський квартал», збудовані монолітно-каркасним способом зі стінових модулів власного виробництва, ‒ енергоефективні, екологічні, зручні, і найголовніше ‒ цілком доступні. Поєднати усі ці критерії вдалося завдяки повному замкненому циклу роботи. Компанія займається  як проектуванням, виробництвом стінових модулів та матеріалів для їх оздоблення, так і безпосередньо будівництвом і продажем готового житла. 

У такий спосіб вдалося оминути посередників, якими були підрядні організації, значно скоротити процес будівництва та зафіксувати доступну ціну на квадратні метри. І найголовніше, враховуючи потреби та побажання споживачів, вдалося створити дійсно достойне та доступне житло для кожного українця, який мріє про гарну і затишну оселю. 

 

‒ Як можна якісне та комфортне житло зробити доступним і які шляхи вирішення житлової проблеми українців Ви вбачаєте? 

 

На вартість житла впливає багато чинників: відведення земельної ділянки, комунікацій, отримання дозвільної документації на введення будинків в експлуатацію та інше. Прозорість у вирішенні цих питань та усунення корупційних схем дасть можливість здешевити житло приблизно на 30 відсотків. Тож, якщо держава долучиться до підтримки будівельної галузі в цілому і забудовників зокрема, то якісне і комфортне житло, безперечно, може стати більш доступним. 

 

‒ Які фактори дають можливість Вашій компанії вести гнучку цінову політику? 

 

Щоб утримувати рівень цін, ми застосовуємо інноваційні підходи в будівництві і оптимізуємо процес. Маючи власне виробництво, виготовляємо не сірі бетонні плити, що характерно для великопанельного будівництва. На будівельний майданчик подаються повністю готові до монтажу цілісні елементи будинку ‒ стінові модулі з вмонтованими віконними профілями, утеплені та оздоблені у заводських умовах.  

Будівельникам залишається працювати з ними за аналогом конструктора. Так, на зведення коробки 9-поверхівки  на 150 квартир потрібно кілька місяців і мінімальна кількість робітників на майданчику. У такий спосіб вдалося досягти високих показників енергоефективності приміщень, скоротити трудові ресурси й терміни спорудження житла, а також  суттєво здешевити будівництво та підвищити архітектурну привабливість будинків. 

 

‒ В Україні продукція ТМ Royal House користується попитом. Як Ви вважаєте, чи може український виробник бути конкурентним на європейському ринку? 

 

У 2015 році наша компанія разом з українськими колегами спільним стендом брала участь у мюнхенській виставці BAU-2015. На конференції, що проходила в рамках виставки та зібрала будівельників з усього світу, ми представляли сучасні стінові модулі власного виробництва. Я доповів про етапи виготовлення продукції ТМ Royal House, її переваги. Варто зауважити, що у наших модулях багато ручної праці, наприклад, укладка клінкерної плитки, затирання швів, облаштування декоративних елементів тощо. У Європі ж ці процеси автоматизовані ‒ вони не можуть передати енергетику, дух, вкласти душу. 

Такий підхід викликав захоплення у європейських колег, і учасники конференції після моєї доповіді аплодували стоячи. Це були аплодисменти всій Україні, українським будівельникам, архітекторам... Ми показали, що наша країна гідна представляти свою продукцію на європейському ринку.  

   

‒ Які подальші плани групи компаній Royal House? 

 

У третьому кварталі 2017-го плануємо ввести в експлуатацію першу чергу будівництва житлового комплексу «Нова Англія», розташованого в Голосіївському районі Києва. Всього заплановано чотири черги. Це буде квартал клубного типу із закритою територією, що охороняється, відеоспостереженням. Житлові будинки в «Новій Англії» матимуть назви  міст Сполученого Королівства. 

 

‒ Одне з тлумачень слова «royal» у назві компанії ‒ «розкішний». Що для Вас означає поняття «розкішне життя»?

 

Розкішне життя – це перш за все якісне. Причому якість має бути не лише матеріальною, а й у словах, вчинках, та головне ‒ аби слова не розбігалися із вчинками. 

 

‒ Компанія Royal House не стоїть осторонь соціальних ініціатив і бере активну участь у благодійних  проектах. Розкажіть, будь ласка, про це докладніше. 

 

Ми займаємося благодійною діяльністю, яка спрямована на підтримку дитячих будинків. Зокрема, надаємо матеріальну допомогу на навчання дітям з неблагополучних сімей та дітям-сиротам. 

Також підтримуємо відбудову територій, зруйнованих війною. 

 

‒ Віталію Вікторовичу, під вашим керівництвом і будівельна компанія Royal House, і завод з виробництва сучасних енергоефективних модулів. Також ви член Ради директорів, берете активну участь у діяльності  Конфедерації будівельників України  та Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, до якої входить і Royal House, займаєтеся благодійністю. З таким напруженим графіком, чи знаходите час для відпочинку? 

 

Для мене робота і є відпочинком. Працюючи я отримую величезне задоволення. 

 

‒ Чим займаєтеся у вільний час? 

 

Намагаюся приділити час  синові. Ми любимо активний відпочинок: катання на лижах, квадроциклі, а також подорожуємо. Це чудовий спосіб переключитися. 

 

‒ Ваше хобі? 

 

Моє захоплення ‒ це те, чим я займаюся, ‒ моя робота. Я засинаю й прокидаюся з думкою про роботу. Мені цікаво обдумувати стратегічні напрями розвитку компанії, втілювати нові проекти... Також колекціоную старі книжки. У моїй колекції є такі, яких уже ніхто не видає. 

 

‒ На Вашу думку, у чому полягає справжнє щастя? 

 

Як на мене, щастя складається з кількох  чинників – це міцне кохання, щаслива родина і самореалізація. 

 

‒  Основні поради від Людини року. 

 

На мій погляд, найкращий порадник за будь-яких обставин – це Біблія. А ще я завжди керуюся трьома законами. Перший – закон всесвітнього тяжіння: подібне притягує подібне, про що думаємо, те  й отримуємо. Другий – закон інерції: не можна зупинятися за жодних обставин. При цьому треба правильно розраховувати свої сили. Необхідно набирати той темп, в якому ви зможете спокійно працювати. І третій – рівні дії дорівнюють протидії. Тобто потрібно творити добро і відповідати на будь-яку справу добром. І також  важливо вміти визнавати свої помилки і просити вибачення. 

 

‒ Ваші побажання читачам Prof Build... 

 

Зичу миру в Україні! Бажаю нашій країні розправити плечі, адже у нас є великий потенціал, ми просто себе недооцінюємо. Сподіваюся, з Божою допомогою Україна з країни, що просить, стане країною, що дає. 

Список Інтерв'ю