Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Новини в будівництві

546Столичному забудовнику, експрезиденту «Укрбуда» та колишньому нардепу ВРУ і Київради Максиму Микитасю призначили більш суворий запобіжний захід — перебування під вартою або 100 мільйонів гривень застави.

Про це рішення Апеляційної палати Антикорсуду повідомив «Центр Протидії Корупції».

Новини в будівництві

Desna River in ChernihivПрокуратура Київщини звернулась до суду з позовом в інтересах держави в особі територіальної громади с. Новосілки про витребування з чужого незаконного володіння земельних ділянок водного фонду вартістю майже 5 млн грн, які знаходяться на території Вишгородського району.

У 2017 році рішенням Новосілківської сільської ради відведено у приватну власність громадян 10 земельних ділянок з цільовим призначенням для ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,6 га.

Новини в будівництві

5Держслужба статистики опублікувала, скільки нового житла ввели в експлуатацію за 1 квартал 2020 року.

В Україні в першому кварталі 2020 року в експлуатацію ввели лише трохи більше 21 тис. квартир. Якщо перевести в квадратні метри, то показник введення в експлуатацію скоротився на 22% порівняно з тим же періодом 2019 року – до 1 млн 913,9 тис. кв. м.

Новини в будівництві

index 1Кабінет міністрів України змінив правила реєстрації за місцем проживання у випадку, якщо нерухомість була придбана через іпотечне кредитування.

Про такі зміни повідомив голова Міністерства юстиції Денис Малюська.

За його словам, реєстрація в іпотечному житлі буде складнішою та потребуватиме окремого дозволу іпотеко держателя.