Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29

zareestrovane maunoУ Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕСБ) запущено в автоматичному режимі державна реєстрація спеціальних майнових прав (СМП) на майбутні об’єкти нерухомості (МОНи) в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (ДРРП) на підставі електронної заявипише РrofВuild.

KBU stvorenya komitetuУ рамках засідання Ради директорів КБУ було створено Комітет КБУ з питань нормативної та законопроєктної діяльності, пише РrofВuild з посиланням на інформацію Конфедерації. 

beton zalizobetonІснує кілька антикризових заходів, які допомагають компаніям “триматись на плаву” на ринку обладнання для виробництва бетону. Про них розповів Олександр Яницький, менеджер з розвитку Міжнародного Заводу Бетонного Устаткування у коментарі кореспонденту РrofВuild. 

sproshene vikorustanya zemliПрезидент Володимир Зеленський підписав закон про спрощення процедури зміни цільового призначення землі для цілей економічного відновлення. Спрощена процедура стосуватиметься земель за межами населених пунктів, щодо яких ще немає розробленої містобудівної документації.