Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

34 bigТОВ "Укрбуд Девелопмент" та ТОВ "Інвестиційна компанія "Укрбуд Інвест" звернулися до Господарського суду м. Києва з Позовними заявами про визнання недійсними договорів та угод передання функцій забудовника по ЖК "Крістал Хаус" та ЖК "Паркова Долина".

13420Установлено, що у лютому 2019 року Державною екологічною інспекцією Столичного округу проведено перевірку та виявлено непоодинокі випадки перевищення комерційною структурою добового ліміту забору води, встановленого у дозволах на спецводокористування, у Дніпровському районі міста Києва.

FOTO 2 chotyry dilianky Mekhanizatoriv

Суд визнав недійсним договір оренди від 22.12.2018 земельної ділянки по вул. Генерала Шаповала (раніше – Механізаторів), 3 у Солом’янському районі Києва, укладений між Київською міською радою і ТОВ «Смарт-Девелопмент». Про це свідчить рішення Госпсуду м. Києва від 16 липня.

pozdravlyayu s prazdnikom stroitelya 55678мывацкШановні будівельники!
Редакція журналу Prof Build вітає вас із професійним святом - Днем будівельника!
Ця професія - одна з найбільш затребуваних та відповідальних - стала символом надійності та якості, а її результати слугують для блага людства. Зводячи будинки, ви даруєте кожному з нас нове життя, втілюєте наші мрії, будуєте наше сьогодення та майбутнє! Бажаємо вам здоров'я, миру, благополуччя, цікавих об'єктів та успішних проєктів, гідної винагороди, шани та визнання! Нехай це свято надихає вас на професійні звершення! Нових вам досягнень і висот!

05.08.2020 1Вдячність будівничим – з кожної оселі, офісу та заводу!

Будівлі вами створені, амбітні та інноваційні проекти – то сьогоднішня праця для майбутніх поколінь. Адже терміни експлуатації будівель – то кілька поколінь і навіть століть, як Софія Київська, палац «Україна», центральний стадіон, мости та розв’язки багаторівневі, метро та тунелі…