Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

новини в будівництві

1025427603Протягом декількох найближчих днів в столиці буде спостерігатися слабкий вітер і підвищення температури в приземному шарі.

Це викличе накопичення забруднюючих речовин на поверхні землі. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Держслужби з надзвичайних сітуацій.

«У Києві спостерігається область високого тиску з антіціклонічним характером погоди, що характеризується слабким вітром, підвищенням температури в приземному шарі.

новини в будівництві

1554276575465 bulletin 9Дефіцит кваліфікованої робочої сили вплине на терміни введення нових об’єктів в експлуатацію і на галузь будівництва загалом.

Особливо це стосується ринків, що здебільшого залучали робочу силу з інших країн.

Наприклад, галузь будівництва Польщі, в якій працює понад 400 тис. працівників, складає 8% від ВВП.

Новини в будівництві

5e87357e99bc0У Києві почали озеленення Дарницької площі.

Про це інформує КП по УЗН Дніпровського району.

Комунальники вже почали висаджувати 20 мультиштамбових сакур та 8 дерев граба, підстрижених під піраміду.

Заплановано також влаштування авто поливу. Все це – перший етап озеленення.

Новини в будівництві

metro gystel eskВ умовах карантинних заходів і тимчасового припинення перевезення пасажирів посилено працюють ремонтні бригади.

«Капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Золоті ворота» та «Майдан Незалежності», ремонти вагонів та електрообладнання – ці роботи не припиняються», – повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Новини в будівництві

085Навігацію у метрополітені Києва доповнять позначеннями про меморіал «Бабин Яр», повідомляє Український інститут національної пам’яті.

Нові позначення з’являться на схемах у вагонах метро зеленої лінії та на станції «Дорогожичі», розташованій поряд із Бабиним Яром.