Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Комунальники продовжили ремонт мостів по всьому місту

imgbig 20Тепла зима допомагає дорожникам продовжувати роботи на об’єктах капітальних ремонтів. Зокрема, на шляхопроводах і мостах, повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».

«На шляхопроводах на перетині вулиці Богатирської із проспектами Степана Бандери і Оболонським триває капітальний ремонт. Підрядник демонтовує аварійні конструкції споруд: плити, шкафні стінки. Облаштовує армування і готує до залиття нові елементи шляхопроводів. Завдяки цьому ми не втрачаємо час і пришвидшуємо процес завершення робіт», – розповів генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Найближчим часом дорожники змонтують каркас монолітної плити автопроїзду. І за сприятливої погоди заллють її бетоном. Після цього можна буде наносити гідроізоляцію, а згодом – і асфальт. Як додав Олександр Густєлєв, на Борщагівському шляхопроводі в напрямку центру вже замінено 29 аварійних балок, залишилось замінити ще 12. Облаштовують тимчасові підтримуючі конструкції для теплотраси. Також армують плиту проїжджої частини.

«Також оновлюємо пішохідні мости над Борщагівським швидкісним трамваєм. Міст поблизу вулиці Василенка встановлюють у проєктне положення, готують встановити прогін на постійні опори. А на споруді над проспектом Леся Курбаса монтують покрівлю, працюють в атріумі навколо сходів», – повідомив Олександр Густєлєв.

Пішохідна галерея на мосту повністю засклена. Незабаром влаштують покриття підлоги. Використають спеціальний антиковзний матеріал MC-Floor Topspeed (Німеччина). Обидва мости матимуть ліфти.

Раніше повідомлялося, що з 2018 року київська влада внесла до Програми економічного і соціального розвитку Києва роботи з реконструкції мосту імені Є. О. Патона, однак не має можливості розпочати відповідні роботи.

За його словами, міст, введений в експлуатацію ще 1953 року, перебуває під охороною держави як пам’ятка архітектури і містобудування місцевого значення.

Джерело 100realty.ua