Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Для будівництва метро на Троєщину в КМДА пропонують спершу з’єднати «Вокзальну», «Лук’янівську» і «Тараса Шевченка»

1403121 originalПеред будівництвом гілки метро на Троєщину потрібно спершу з’єднати три станції – «Вокзальна», «Лук’янівська» та «Тараса Шевченка», заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник Економічній правді.

За його словами, раніше тягнути гілку на Троєщину планували від станції метро «Тараса Шевченка» до Русанівських садів. Проте зараз «Тараса Шевченка» завантажена на 97%, тож додати туди пасажиропотік з усієї Воскресенки і Троєщини неможливо.

«Будівництво метро на Троєщину потрібно починати із станції метро “Вокзальна”. Спершу треба з’єднати “Вокзальну”, “Лук’янівську” і “Тараса Шевченка”. Після того вже не буде різниці, у який бік тягнути метро — Жулян чи Троєщини», – вважає Поворозник.

Нещодавно мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво метро на Троєщину стане наступним етапом після запуску руху Подільсько-Воскресенському мостом наприкінці 2020 року. Останню станцію Київського метрополітену («Теремки») збудували у 2013 році. Зараз триває будівництво метро на Виноградар – відкрити дві нові станції сподіваються у 2021 році попри скандал у Київметробуді.

Джерело: Хмарочос