Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Київ намагатиметься не знизити темпи будівництва метро та розв’язок

imgbig 20 7Київ може втратити один мільярд гривень через кризу, пов’язану з боротьбою з коронавірусом.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Втім, він зазначив, що влада міста розробляє кілька планів протидії, як розповсюдженню захворювання, так і економічним наслідкам, пов’язаним із боротьбою з ним.

«Ми готуємося. Робимо всі необхідні розрахунки, аби пройти цей період із мінімальними втратами. Попередні розрахунки вказують на те, що втрати для столиці сягнуть одного мільярда гривень. Не виключаю, що ця цифра може збільшуватися в разі загострення ситуації, – наголосив Віталій Кличко. – Ми також залежні в цій ситуації від світової економіки. Вона має великий влив і на столицю, і Україну в цілому. В нас є три варіанти розвитку подій. Сподіваюся, що найгірший не справдиться. Ця криза вже вдарила по бюджету Києва. Але я, як мер, зроблю все, щоб втілити всі інфраструктурні плани на цей рік – зокрема, будівництво мостів та розв’язок», – підкреслив мер столиці.

Віталій Кличко зазначив, що нині в Києві сформовано два штаби. Один розробляє і втілює стратегію боротьби з вірусом Covid-19. Другий штаб вивчає можливості, як мінімізувати втрати для бюджету міста та підприємств, що працюють у столиці.

Також мер нагадав, що запропонував уряду рішення, яке допоможе зменшити вартість комунальних послуг для населення.

Раніше повідомлялося, що мер столиці України Віталій Кличко оголосив про початок карантину в Києві з 12 березня. До кінця місяцу в Києві будуть проводитися протиепідеміологічні заходи у зв'язку поширенням коронавіруса в Європі і світі.

Джерело 100realty.ua