Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Забудьте про туалетний папір: австралійці скуповують сонячні панелі

page 01 14Компанія Smart Energy з Австралії повідомляє про безпрецедентний приріст продажів та запитів на купівлю сонячних панелей та акумуляторів для зберігання енергії для дому. Панікуючі споживачі намагаються захистити себе у непевні часи.

У компанії зазначають, що продажі цього кварталу б'ють всі рекорди: продажі сонячних панелей зросли на 41%, а накопичувачів енергії на 400%. І все це за останні два тижні!

У той час як інші галузі промисловості зазнають наслідків світової пандемії COVID-19, компанія Smart Energy, шукає додаткові ресурси та способи підтримати громади та інсталяторів. Співзасновник компанії Елліот Хейс: "Такому "вибуху" інтересу до купівлі сонячних панелей є декілька причин. Головним чином споживачі шукають екологічні альтернативи після недавніх нищівних пожеж та повеней в Австралії та пов'язаного з цим економічного спаду, а також люди шукають способи захисти свої будинки від можливих катастроф у майбутньому.

Енергія на місцях

Глобальна економічна рецесія стає все більш ймовірною. Пандемія COVID-19 змусила більшість людей самоізолюватися в домашніх умовах та використовувати більше енергії. Генерування електроенергії на місці споживання та її накопичення є одним зі способів зробити свою оселю енергонезалежною в кризових умовах.

"Зростання продажів нашої компанії є побічним продуктом економічної невизначеності, що спонукає як побутових споживачів, так і підприємства шукати шляхи убезпечити майбутнє для своїх житла, бізнесу та капіталу", - заявив Хейс у повідомленні. «Люди також більше хвилюються за стан планети, ніж раніше, і це правильно. Вони шукають способи заощадити та замінити енергію на чисту».

Період окупності

У серпні pv-magazine Australia цікавився у компанії Smart Energy MD про їх швидке розширення з регіону Північної річки до Нового Південного Уельсу. Хейс заявляв, що якісна робота та бізнес-модель, яка дала змогу клієнтам платити за сонячну енергію з отриманих заощаджень, були вирішальними для успіху бізнесу. "Як правило, наші клієнти виплачують свою систему протягом п'яти років або менше, а після — насолоджуються безкоштовною електроенергією", - сказав тоді співзасновник.

Виробники електроенергії з сонця в Австралії очікували, що пандемія COVID-19 спричинить спад у розвитку галузі, адже більшість панелей поставляються з Китаю, звідки походить вірус. Однак Bloomberg New Energy Finance нещодавно повідомив, що виробництво компонентів для сонячних електростанцій в Китаї вже відновлено, хоч і очікується короткотерміновий дефіцит, пріоритет буде надано задоволенню потреб в експорті, аніж внутрішнього ринку.

Джерело: ecotown