Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Чи буде знижена ставка податкової амністії?

3414e50d45e7537c6cfdf3d68201948d 1589964450 extra largeЗа словами президента Володимира Зеленського, ставка податкової амністії для нерухомості може бути знижена до 0%.

"Законопроект про амністію капіталів готовий і буде внесений до Верховної Ради", - повідомив президент Володимир Зеленський в ході прес-конференції 20 травня.

Зеленський розраховує, що закон буде прийнятий до кінця поточного року. Він уточнив, що розробкою законопроекту займається перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук.

"Амністію дамо в цьому році - повинні це зробити, ми домовлялися і обіцяли людям", - сказав він.

За його словами, зараз є обговорення навколо відсотка, під який буде проводитися амністія. Передбачалося, що це буде 5% на все - і на гроші, і на нерухомість. Тепер, за словами президента, є передумови знизити цей відсоток для нерухомості.

"Сьогодні складна ситуація в країні, потрібно думати про ці відсотки. Якщо є якась нерухомість або інші об'єкти у людини, потрібно послабляти цей відсоток. Можливо, нерухомість можна амністувати під менший відсоток або навіть під нуль ", - припустив глава держави.

У серпні 2019 го повідомлялося, що ставка податкової амністії обговорюється з МВФ. Йшлося про базову ставку в 9% і пільгову - в 5%.
Суть податкової амністії капіталів - в наданні платникам податків права сплатити суми податків, за якими минули встановлені податковим законодавством терміни платежів. Амністія капіталів була одним із пріоритетів податкової політики, оголошеним командою Зеленського після його обрання президентом.


Джерело: finance.liga.net