Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

У Києві ремонтують 13 мостів

242413710 2У столиці триває капітальний ремонт та будівельні роботи на 13 мостах і шляхопроводах.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Днями ми відкрили рух шляхопроводами на перетині вулиці Богатирської з проспектами Оболонським і Бандери. Таким чином дорожники завершили перший етап ремонту розв’язки. Оновлення чекає і на 2 шляхопроводи в напрямку виїзду з міста. Там вже розпочали роботи», – повідомив Віталій Кличко.

Він також показав коротке відео про оновлені шляхопроводи в районі вулиці Богатирської. За словами мера столиці, у Києві сьогодні тривають роботи на багатьох інфраструктурних об’єктах. За його словами, на Борщагівському шляхопроводі капітально відремонтували вже половину споруди. Повністю оновили майже всю конструкцію. Також оновили трамвайні колії. І розпочали другий етап реконструкції – в напрямку Великої окружної. Зараз там розбирають стару частину мосту і до кінця цього року кияни побачать повністю оновлений шляхопровід.

«Протиаварійні роботи розпочали і на Новокостянтинівському шляхопроводі. Там, зокрема, посилюють кріплення перил. Частини, що в аварійному стані, – демонтують. На шляхопроводі здійснять масштабні ремонтні роботи», – зазначив Віталій Кличко.

Раніше повідомлялося, що першу чергу транспортного обходу – Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва (ВКАД) – планує будувати китайська компанія poli Changda Engineering Co. Ltd, з якою «Укравтодор» в останній день жовтня підписав меморандум про співробітництво в рамках реалізації першої черги будівництва дороги.

Джерело 100realty.ua