Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Україна і Туреччина починають домовлятися про відновлення авіасполучення

index021Учасники зустрічі обговорили також початок обміну робочих візитів на період після зняття карантину і відновлення туристичних поїздок.

25 травня, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар та посол Туреччини в Україні Ягмур Гюльдере провели робочу зустріч, в ході якої домовилися почати переговори про відновлення авіаційного сполучення і туристичних подорожей між двома країнами.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Як зазначає відомство, сторони приділили окрему увагу реалізації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту президента Туреччини до України 3 лютого 2020 року.

Зокрема, мова йде про масштабні інфраструктурні проекти в Україні та будівництві житла в Херсонській області для вимушених переселенців, які залишили територію тимчасово окупованій Автономної Республіки Крим.

Дипломати також домовилися активізувати наявні консультаційні механізми на рівні МЗС та інших профільних міністерств і відомств України та Туреччини, забезпечити необхідну підготовку і проведення наступного засідання Спільної економічної комісії.

Учасники зустрічі обговорили також початок обміну робочих візитів на період після зняття карантину.

Раніше повідомлялося, що уряд Туреччини планує дозволити прямі перельоти з України вже з 15 липня цього року. У свою чергу, українська влада повідомила про можливу дату відновлення роботи пасажирської авіації з 15 червня.

Нагадаємо, 17 березня Україна повністю обмежила пасажирське авіасполучення з 17 березня 2020 року через спалах нового коронавируса.

Джерело: delo.ua