Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

У Києві запустили акцію з вертикального озеленення будинків

e com ua Resize eHhJsmVWZGfyЦентр альтернативного озеленення Києва «DendroKyiv» оголосив проведення акції з вертикального озеленення Києва.

В її рамках можна безкоштовно отримати саджанці багряника канадського (Cercis Canadensis), висотою 160-180 см.

Рослини пропонують використовувати для озеленення території дитячих садочків, шкіл чи інших закладів освіти; ділянок, що знаходяться на балансі медичного закладу або прибудинкової території. Щоб отримати саджанець безкоштовно, учасникам потрібно визначитися, де його висаджувати, та залучитися підтримкою хоча б сотні сусідів. Умови акції прописані у цьому гайді.

В своєму дописі у Facebook Центр альтернативного озеленення поширив світлини одного з відомих будинків у Північно-Броварському масиві — «Напівкружці» на вулиці Малишка, де на трапеціях фасаду розрісся виноград.

«Виноград Вічі (партеноцисус тризагострений) обліплює під’їзди будинку вул. Малишка, 3. Вже торік сягнув десятого поверху. Головні переваги перед т.з. диким дівочим виноградом (партеноцисусом п’ятилисточковим) полягають в тому, що: Вічі кріпиться до стіни присосками, тому не потребує опори (сітки), і щовесни всі пагони повністю відновлюються, а не звисають жмутами сіна, як то трапляється у дівочого», — пишуть автори ініціативи.

Пост зібрав близько тисячі лайків та запустив обговорення того, який сорт винограду краще використовувати для висадки на фасадах будівель. Кияни також поділилися світлинами інших будинків столиці, де росте виноград.

Джерело: Хмарочос